RX 6600 takılıyken sisteme ara sıra görüntü gelmiyor

efeleow

Decapat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Prodüktör
Arkadaşlar PC açılıyor ama ekran gelmiyor kapatıp açınca düzeliyor ve bu ara sıra oluyor. Bilgisayarcıda başka kart ile denendiğinde direkt ekran geliyor ama bunda bazen geliyor bazen gelmiyor. PC açılıp ekran geldiği zamanda sorunsuz çalışıyor. Herhangi görüntü gitmesi veya bir sıkıntı olmuyor. Neden oluyor bu?

Sistem: RX6600, R5 5500, B550M DS3H, 16 GB.

Klasik RX model kartların yaptığı siyah erkan hatası. Bende kullanıyordum görüntü gitme sorunlarından çok sıkılmıştım birde düzelmesi için illa reset atmak gerekiyordu pc ye anca öyle düzeliyordu sattım nvidia geçtim. Kökten sorunu çözdüm.
Kullandığınız RX6600 markası nedir?

Klasik RX model kartların yaptığı siyah erkan hatası. Bende kullanıyordum görüntü gitme sorunlarından çok sıkılmıştım bir de düzelmesi için illa reset atmak gerekiyordu PC'ye anca öyle düzeliyordu sattım NVIDIA geçtim. Kökten sorunu çözdüm.

RX 6650 XT kullanıyorum hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım klasik RX derken rx****xt Modellerin'de geçerli mi?

RX 6650 XT kullanıyorum hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım klasik RX derken rx****xt Modellerin'de geçerli mi?
Hayır hocam RX. Forumlarda aratırsan hatta bulursun. Recep Baltaş bile demişti mimarisinde ve mühendisliğinde sıkıntı var diye

Klasik RX model kartların yaptığı siyah erkan hatası. Bende kullanıyordum görüntü gitme sorunlarından çok sıkılmıştım birde düzelmesi için illa reset atmak gerekiyordu pc ye anca öyle düzeliyordu sattım nvidia geçtim. Kökten sorunu çözdüm.
Gigabyte

Hocam bende görüntü gitmiyor ekran kartı çalışmıyor direk. Yani bazen PC'yi açınca ekran gelmiyor onun dışında kullanırken ekran gitmiyor yani.

Gigabyte

Hocam bende görüntü gitmiyor ekran kartı çalışmıyor direk. Yani bazen PC'yi açınca ekran gelmiyor onun dışında kullanırken ekran gitmiyor yani.
tamam dostum zaten ona değindim, genellikle pc ilk açılışta da ekran gelmediği oluyor. Sorununun aynısını ben yaşadım üzgünüm dostum. Bu durumdan kurtulanla sohbet etmiştim güç seçenekleri, güç yapılandırmasını seçiniz, hızlı başlatmayı kapatman sorununu düzeltecektir

Yeni konular

Geri
Yukarı