RX 6600 ve R5 3600 darboğaz yapar mı?

Şu anlık bir sorun yok işte dediğim gibi işlemci darboğaz yaparlar yazmışlar bende yardım için yazdım.

Sharkoon 650W PSU var biliyorsun sana söylemiştim bu ekran kartıyla sorun olur mu ilerleyen günlerde senin önerdiğin PSU'lardan birini alacağım @Sir Benjamin

Ben i9 10850K ve RX 6600 XT sistemi Corsair VS550W PSU ile kullanıyorum sorunsuz.

Sharkoon 650W PSU var biliyorsun sana söylemiştim bu ekran kartıyla sorun olur mu ilerleyen günlerde senin önerdiğin PSU'lardan birini alacağım @TLP

İlk etapta olmaz, sanırım SHP650 V2'ydi; idare eder yani. Bütçe oluşunca benim önerilerden birini alabilirsin.

İlk etapta olmaz, sanırım SHP650 v2'ydi; idare eder yani. Bütçe oluşunca benim önerilerden birini alabilirsin.

Evet o modeldi tamamdır hocam büyük ihtimalle Cougar alırım bu ay içinde.
İlk etapta olmaz, sanırım SHP650 v2'ydi; idare eder yani. Bütçe oluşunca benim önerilerden birini alabilirsin.

@Sir Benjamin Cougar alayim mi hocam şimdi ikisi bir montajlarım ne dersiniz bütçe ona çıkıyor 1000 TL çıksada XPG'yi alsam keşke.

High Power performance Gold gd HP1-J600GD-F12s 600W Power Supply bu nasıldır sence @Sir Benjamin
Evet o modeldi tamamdır hocam büyük ihtimalle Cougar alırım bu ay içinde.

@Sir Benjamin Cougar alayim mi hocam şimdi ikisi bir montajlarım ne dersiniz bütçe ona çıkıyor 1000 TL çıksada XPG'yi alsam keşke.

High Power performance Gold gd HP1-J600GD-F12s 600W Power Supply bu nasıldır sence @Sir Benjamin

XPG'nin 750W modelide var aralarında pek fark yok XPG almaya karar verdim senin dediğin 650W mı alayım @Sir Benjamin

Son düzenleme:
@yusuf6806

Dur şimdi, soru ne tam olarak? Performance GD PSU iyi, XPG'den gördüğün model Core Reactor mu yoksa Pylon mı?

Söz konusu üç PSU şunlar mı?

@yusuf6806

Dur şimdi, soru ne tam olarak? Performance gd PSU iyi, XPG'den gördüğün model Core Reactor mu yoksa Pylon mı?

Söz konusu üç PSU şunlar mı?

@Sir Benjamin Pylon modelini atmıştın ya gözüme High Power takıldı ondan bir sorayım dedim XPG ya da High Power hangisini dersen alacağım 750W olanda Pylon.

@yusuf6806

İkisi de kaliteli PSU'lar, High Power'daki Gold sertifika verimlilik konusunda daha iyi; tabii 750W Pylon da gayet iyi. İkisi de kaliteli bileşenlerden yapılmış PSU'lar.

750W'lık Performance GD ve Pylon arasında resmen fiyat farkı yok, Performance GD'nin 750W'lığını alabilirsin.

Pylon:

İkisi de Akakçe'de görünen en uygun fiyatlar.

@yusuf6806

İkisi de kaliteli PSU'lar, High Power'daki Gold sertifika verimlilik konusunda daha iyi; tabii 750W Pylon da gayet iyi. İkisi de kaliteli bileşenlerden yapılmış PSU'lar.

750W'lık performance gd ve Pylon arasında resmen fiyat farkı yok, performance Gd'nin 750W'lığını alabilirsin.

Pylon:

İkisi de Akakçe'de görünen en uygun fiyatlar.

@Sir Benjamin 600W modelini alsam High Power benim sisteme yeterli olur mu?

@Sir Benjamin 600W modelini alsam High Power benim sisteme yeterli olur mu?

Gayet yeterli, 3060 Ti ve 3070'i de beslersin. 200 TL de daha uygun.

Gayet yeterli, 3060 Ti ve 3070'i de beslersin. 200 TL de daha uygun.

@Sir Benjamin alıyorum hocam teşekkür ederim işlemci konusunda tekrar rahatsız edeceğim sizi :)

@yusuf6806

Merakla ve memnuniyetle bekliyorum, rica ederim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı