RX 6600 ve R5 5600 sisteme 1000 TL PSU önerisi

Bütçe
1000
Arkadaşınızın durumunu bilmiyorum ancak bir sosyal arkadaşı olarak 3090 Ti için kesinlikle tavsiye edilmez. Burada bir bilgi aktarım problemi veya yanlış anlaşılma olabilir. Arkadaşınızda dediği işi yapıyorsa durumu farkındadır. Daha iyi bir ürün tercih etmiştir diye düşünüyorum. Konudaki yazılarınız daha çok kararımı verdim ama vicdanım rahat değil onay istiyorum gibi duruyor. Biz elimizden geleni yaptık elbette son karar sizin. 😊

Sağ olun teşekkür ederim benim sistemim zaten o kadar yüksek olmadığından 700W Zalman'ın işimi göreceğini gelecektede 1,2 tık yükseltmelerde beni götürebileceğini düşünerek siparişimi verdim efendim her şey için çok teşekkür ederim tekrardan.

Çok pahalı reis bende aldım ztn

550W yeterli bende yeni aldım PSU, Ryzen 5 5600 ve RX 6600 kullanıyorum.

Yükseltme yaptığım zaman yenisini almak istemiyorum ondan gelecege dönük bir tane aldım sağ olun teşekkür ederim düsünceniz için.

Ben de CX550F öneriririm harici olarak;
Ben psu aldım reis çok saol önerin için

Ayni sistemden bende var 550W kullanıyorum yetiyor.
Geleceğe dönük birsey istedim 550w sınır yani yükseltmelerde yetmiyecektir pc ye bende 1 kere alayım birdaha almayayım dedim

Sağ olun teşekkür ederim benim sistemim zaten o kadar yüksek olmadığından 700W Zalman'ın işimi göreceğini gelecektede 1,2 tık yükseltmelerde beni götürebileceğini düşünerek siparişimi verdim efendim her şey için çok teşekkür ederim tekrardan.

Çok pahalı reis bende aldım ztn

Yükseltme yaptığım zaman yenisini almak istemiyorum ondan gelecege dönük bir tane aldım sağ olun teşekkür ederim düsünceniz için.

Ben psu aldım reis çok saol önerin için

Geleceğe dönük birsey istedim 550w sınır yani yükseltmelerde yetmiyecektir pc ye bende 1 kere alayım birdaha almayayım dedim
Hangi modeli aldınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı