RX 6600 XT alınır mı?

Peki 3060 önerir misiniz? Uzun vadede?

Şu an kullanıyorum çok memnunum. 6600XT deneme şansımda olsa da keşke karşılaştırabilsem. Ama hikayeli oyunlarda vs işimi görüyor 3060

Peki İ5-11400F’in stok sogutucusu yeterli midir?
Benim kasam soğutma açısından çok iyi. O yüzden kesin bir şey demeyeyim ama ben 11400f kullanıyorum ve sıcaklık değerlerim gayet normal.

@Donkobus Bende de 11400F var. Zamanında çok bakmıştım almadan, bence stok fan yeterli değil. Ayrıca işlemcinin belli bir performans üstüne çıkmasını da engelleyecektir stok fan, ısınma durumu olacağı için. Güç limitini de kaldırıp iyi performans almak için ortalama bir kule tipi soğutucu gerekli bence.

6600 XT'ye gelince. Nitro+ modeli var bende. Performansından gayet memnunum ki 1440p'de kullanıyorum. Tabii 1-2 sene sonra 1440p için yeterliliği azalacaktır orası ayrı. Geçen birkaç gün yok yere Wattman hatası vermeye başladı her pc'yi açışımda o da fast boot'u kapatınca düzeldi.

Bütçe varsa ve ileride 2k geçerim diyorsanız 6700 XT iyi de bir seçim olabilir. Fiyatları bir tık düşmüştü en son.
1080p de kalacağım ama çok kararsız kaldım. Nvidia denemek istiyorum ama 3060 memnun eder mi bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı