RX 6600 XT düşük watt harcıyor

İşlemci ile ilgili voltaj ayarı yaptınız mı?

Evet undervolt yapmıştım fakat her şey stok haliyle böyle sorun olmaya başladı OC undervolt tarzı şeyleri ben denedim onların sebep olacağını düşünmüyorum hatta BIOS'u sıfırlayıp AMD Radeon ayarini da sıfırlayıp denedim yine sorun mevcut.

Açmadan önce var mıydı, drop sorunu?

Evet her şekil var maalesef ayarlı ayarsız ne varsa 1 ay içinde denemediğim şey kalmadı.

Açmadan önce var mıydı, drop sorunu?

ReSize BAR'ın da takılmalara sebep olduğunu duymuştum.

Evet demiştim zaten BIOS'u tamamen sıfırlayıp da denemiştim gizemli sorun peşimi bırakmıyor.

Evet her şekil var maalesef ayarlı ayarsız ne varsa 1 ay içinde denemediğim şey kalmadı.

Evet demiştim zaten BIOS'u tamamen sıfırlayıp da denemiştim gizemli sorun peşimi bırakmıyor.

RAM'ler Dual çalışıyorsa yani doğru slotlardaysa, ben bu sisteme tekrar temiz bir kurulum yapıp, ilk chipset sürücüsü olmak kaydıyla sıralı bir kurulum yapar denerim, bana göre yazılım ile alakalı bir problem.

Bu arada, bende de 5600 ve RX6600 var.

RAM'ler Dual çalışıyorsa yani doğru slotlardaysa, ben bu sisteme tekrar temiz bir kurulum yapıp, ilk chipset sürücüsü olmak kaydıyla sıralı bir kurulum yapar denerim, bana göre yazılım ile alakalı bir problem.

Bu arada, bende de 5600 ve RX6600 var.

Deneyebilirim fakat temiz kurulumu 2 hafta önce yapmıştım tekrar mı denemeliyim.

Deneyebilirim fakat temiz kurulumu 2 hafta önce yapmıştım tekrar mı denemeliyim.

Bu VBIOS işine biraz takıldım ben, kartın üstünde görseldeki gibi bir anahtar olacak, sistemi kapatıp anahtarı diğer konuma alıp sistemi açıp diğer BIOS ile dener misin?

IMG_20240325_144549.jpg

Geri
Yukarı