RX 6600 XT mining ayarları

Ek olarak AMD yazılımı yanlış gösteriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maalesef internetteki hiçbir ayarla düzgün bir verim alamadım şuan mecbur yapmıyorum cünkü 110w ta çalışırken ekran kartı getirisi götürüsünden az olacaktır :/

Core MHz
Absolute core
Memory MHz
Absolute memory
Core undervolt
Voltage
MVDD
Memory voltage
MVDDCI
Memory controller voltage
1100
1100
1100
1050
1100
1125
675
625
625
1300
1300
1250
800
800
750

Merhaba iyi günler.
RX 6600XT aldım biraz kendime harçlık çıkarmak için. Mining yapmak istiyorum boş zamanlarımda. Mining yapabilmek için biraz araştırdım fakat bir türlü ayarları tutturamadım. Bu arada kartımın markası Sapphire Nitro +. Kart üzerindeki BIOS Switch "software" modunda.

Sitede daha önce gördüğüm ayarları yapmaya çalışıyorum fakat Radeon Software'dan VRM frekansını 2160 üzerine çıkardığımda ekran yeşil oluyor ve bilgisayarı baştan başlatmam gerekiyor. Genelde her kullanıcı 2200 üzerine çıkıyor ben neden yapamıyorum anlamadım. Ayrıca gördüğüm kadarı ile 59W kullanabiliyorlar ben 65W kullanıyorum. Bir türlü beceremedim yardımcı olur musunuz lütfen?

Son olarak sanırım benim ayarlayamamamdan kaynaklı olduğunu düşündüğüm Ethermine ekranından izlediğimde çok fazla dalgalanma yaşıyorum daha doğrusu anladığım kadarıyla bir süre iyi shares alırken bir süre neredeyse hiç alamıyorum ve "Pool Hashrate: 20.42 MH/s Efficiency: 62.90"a kadar düşüyor sonradan toparlıyor fakat gene düşüyor. Bu arada Gminer kullanıyorum ilk başladığımda Phoenix ile başladım daha ilk baştan stale yiyince biraz baktım Gmineri önerenler olmuş bu yüzden geçiş yaptım.

Eki Görüntüle 1299809Eki Görüntüle 1299810Eki Görüntüle 1299811Eki Görüntüle 1299812
İnternette gördüğüm kadarıyla bazı kullanıcılar mod atıyorlarmış ekran kartlarına.
Bu konuda bilginiz varmı?Bende 5600 xt gaming mx kartımla mining yapmayı düşünüyorum.Artık oyun oynamak yerine mining zamanı...

İnternette gördüğüm kadarıyla bazı kullanıcılar mod atıyorlarmış ekran kartlarına.
Bu konuda bilginiz varmı?Bende 5600 xt gaming mx kartımla mining yapmayı düşünüyorum.Artık oyun oynamak yerine mining zamanı...
mod atınca oyun oynayamazsın ani drop düşüşleri oluyor,oynarsın da ani drop düşüşü yaşarsın,Polaris kartlara Polaris Bios Editor ile bir tuşla atılıyor,ben atamadım benim kart brick oldu,elle yazılmış bir mod attım,youtube dan filan bak,kartın iki bios u yoksa hiç yapma kart brick olursa kartı aktif etmek için çok uğraşırsın.

mod atınca oyun oynayamazsın ani drop düşüşleri oluyor,oynarsın da ani drop düşüşü yaşarsın,Polaris kartlara Polaris Bios Editor ile bir tuşla atılıyor,ben atamadım benim kart brick oldu,elle yazılmış bir mod attım,youtube dan filan bak,kartın iki bios u yoksa hiç yapma kart brick olursa kartı aktif etmek için çok uğraşırsın.
Mod atmadan mining yaptığımda bana kazancı olurmu elektrik masrafından sonra?
O zaman ben hiç mod atmak ile uğraşmayım.Direkt oc yapıp minig yapayım

Core MHz
Absolute core
Memory MHz
Absolute memory
Core undervolt
Voltage
MVDD
Memory voltage
MVDDCI
Memory controller voltage
1100
1100
1100
1050
1100
1125
675
625
625
1300
1300
1250
800
800
750
Ayarlar için teşekkürler şuan stabil 32-33 mh alıyorum kart 39 derece, normal kasa benim gece 4-5 saatten sonra mining durmuş sabah açtığımda ekran siyahtı mouse falan gözükmüyor. resetleyince düzeldi sizce neden olabilir?

undervolt ve oc yapman lazım.
Hiveos dan kolayca yapabilirsin bir flash a hiveos kur ordan yaparsın.
Whattomine.com burdan bakabilirsin kazancına.
Hocam baktımda 2 dolar diyor.
Yani ben 24 saat mining yaptığımda sadece 2 dolar mı kazanacağım.
Günlük 30 tl...
Ayda 900 tl.Değer mi değer gibime geliyor.Ama mining yaparken bilgisayarı kullanamayacağım galiba...

Yeni konular

Geri
Yukarı