RX 6600 XT oyunda 85 derece

ROMEO 63

Hectopat
Öncelikle merhaba. Sistemim R5 5600 XFX RX 6600XT AC Valhalla'da ekran kartı sıcaklığı 85 oluyor. Bu normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Sistemim R5 5600 XFX RX 6600XT AC Valhalla'da ekran kartı sıcaklığı 85 oluyor. Bu normal mi?

BIOS'tan veya programı varsa fanları Full'e azıcık fazla ses çıkarır ama derece düşürür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2. el mi aldın kartı?
Arkadaşımdan aldım oda 2 ay kullandı sıfır almisti

BIOS'tan veya programı varsa fanları Full'e azıcık fazla ses çıkarır ama derece düşürür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet fanları bi ara fulledim derece epey düştü fazla ses çıktığı için tekrar eski ayarlarına çektim

Hocam biraz sıkıntı, 80'e kadar iyi-normal 80'den sonrası problem.
Şuan
Hocam biraz sıkıntı, 80'e kadar iyi-normal 80'den sonrası problem.
Olmadı fanlari %100 çekmek başka çare yok gibi bide Urfa'da hava çok sıcak onunda etkisi var biraz

Bilgisayarı gölgelik bir alanda olsun paranız varsa sesiz ve etkili bir fan alın hava akışını hızlandırın veya fanları fulleyip kulaklık takın hem en aza indirecektir ve zamanla ses alışıyorsunuz veya ses seviyesi düşüyor.

Arkadaşımdan aldım oda 2 ay kullandı sıfır almisti.

Evet fanları bir ara fulledim derece epey düştü fazla ses çıktığı için tekrar eski ayarlarına çektim.

Şu an.

Olmadı fanlari %100 çekmek başka çare yok gibi bir de Urfa'da hava çok sıcak onunda etkisi var biraz.

Çözüm diye işaretler misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı