Çözüldü RX 6600 XT sistemde göz kırpma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vahidbaki

Hectopat
Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Meslek
Gamer
RAM
XPG Spectrix D50 White 8x8 16 gb
SSD veya HDD modeli
KingSpec 128gb / 500gb
Ekran kartı
XFX Speedster Merc 308 Rx 6600 XT
Anakart
Gigabyte H110-D3A
İşlemci
Intel I5-7500 3.40Ghz
Selam iyi forumlar oncelIkle, Ben Onceden GTX 970 kullanıyordum ve 10 gun once onu satip RX 6600 XT ya gectim, Daha Oncesinde bu sorun yoktu, Oyunlarda hiç kaşılaşmadım sadece masaustunde gezinirken veya Chrome de YouTube vs. Gibi yerlerde bu hatayla karsilasiyorum, monitörüm 144Hz Dell'in S2721HGF kodlu monitorü, Kendi kayıt ettdiğim video yu buraya birakiyorum, Link olarak. DIP NOT: Ekran karti sürücüler Güncel, Windows güncel.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çözüm
DDU+ 22.5.1 sürücüsünü deneyin, muhtemelen sorununuz bozuk Hardware acceleration'dan kaynaklanıyor.
Donanımsal veya kablodan kaynaklı bir sorun yok. Öyle bir şey olsa ekran videosunda belli olmaz. Arkadaşlarında dediği gibi, donanım hızlandırma problemi bu.

Aynı sorunu yaşıyordum. Ayrıca zaman zaman bilgisayar 45-60sn arası bazen daha uzun kendini donduruyordu tekrar dönüyodu sonra. Böyle olmasa da bende de vardı göz kırpma sorunu, DDU ile driver kaldırıp tekrar kurdum, şuan sorun yok gbi yaklaşık 3 gündür.
Hocam aynı sorunu yaşıyorum 6700XT kullanıyorum. Ne yaptığınızı detaylı anlayamadım anlatabilir misiniz?

Geri
Yukarı