RX 6600 XT WattMan hatası

egeoz316

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Veeee korktuğum başıma geldi, WattMan hatası almaya başladım. Şu anlık PC'yi açtığımda WattMan ayarları geri yüklendi diyor, onun dışında pek bir sorun çıkarmıyor. Bir de oyunlar çok nadir de olsa çöküyor. Bunun bir çözümü var mı? Çünkü karttan çok memnunum ve iade etmek istemiyorum. Ekran kartı Sapphire RX 6600 XT Nitro+.

1653327414585.png

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 580 kullanır iken aynı sorun ile karşılaşmıştım, PSU'yu değiştirince sorun çözülmüştü. PSU'dan şüphelenmiyor iseniz driver sürümünü düşürmeyi deneyin.

Acaba sorabilir miyim hata alirken hangi PSU kullandığınız ve yeni aldığınız PSU modeli nedir?

Bu PSU'yu aldım, eski kullandığım 700W Rampage'nin kötü bir güç kaynağı idi.

Cooler Master MWE 80Plus 600W 2xeps, aktif PFC 120mm benim kullandığım bu model güç kaynaği kullanıyorum acaba kullandığım güç kaynaği nasıldır acaba bu güç kaynaği WattMan hatasını yaratiyor mu kafamda deli sorular.

Cooler Master MWE 80Plus 600W 2xeps, aktif PFC 120mm benim kullandığım bu model güç kaynaği kullanıyorum acaba kullandığım güç kaynaği nasıldır acaba bu güç kaynaği WattMan hatasını yaratiyor mu kafamda deli sorular.
12-v kanalı üzerinden 60 amper vermesi gerekiyor. 600 W yetmeyecek diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı