RX 6600'de Wattman hatası yaşanır mı?

MuhteremZ

Femtopat
Daha fazla  
Yardımcı olur musunuz? RX 6600 aldım 5000 liraya kargoda uzun zaman sonra indirime girmiş alayım dedim ama WattMan sıkıntısı oluyormuş ve o kadar para veriyorum zevk için şahsen uğraşmak istemem. 1-2K Üstüne koyup RTX 2060 mı alınmalı? WattMan yer miyim? Diğer parçalarımda sıfır ya da WattMan'ı çözebilir miyim?

Evet olur, ve evet çözülür.

Yardımcı olur musunuz? RX 6600 aldım 5000 liraya kargoda uzun zaman sonra indirime girmiş alayım dedim ama WattMan sıkıntısı oluyormuş ve o kadar para veriyorum zevk için şahsen uğraşmak istemem. 1-2K Üstüne koyup RTX 2060 mı alınmalı? WattMan yer miyim? Diğer parçalarımda sıfır ya da WattMan'ı çözebilir miyim?
Uzun süredir alınmıyor RX 6600 de wattman ama yine de yeme şansınız var. Çabuk çözüyor şu an AMD bu sorunu.

6000 serisi ve sonrasında WattMan kaynaklı problemler çok çok azaldı, merak etmeyin. Böyle bir durumla karşılaşmanız pek olası değil.
Ayrıca şöyle bir bilgiyi düzeltmek istiyorum, WattMan denilen şey aslında bir problem değildir. Beklenmedik kesintilerde kartı ve sistemi korumaya yarayan bir nane kendisi. Problemi, durduk yere tetiklenmesinde oluşuyor.

RX6000 serisinde WattMan ile karşılaşan çok çok daha az eskiye göre. Ben RX 6700 XT kullanıyorum 5-6 aydır ve hiçbir sorun çıkarmadı şu ana kadar.

6600 XT de WattMan hatası alıyordum. En güncel grafik sürücüsü yüklüydü, daha sonra önceki sürümlerden birini kurdum ve WattMan hatası almıyorum artık. En stabil sürümü kurmak gerekiyor. AMD sürücü konusunda biraz başarısız maalesef. Ama kartın performansı güzel.

Peki öyleyse teşekkürler arkadaşlar o zaman driver yükleyip sorunu çözebiliriz birde rx6600 e 1.5 2 arası hangi işlemciyi önersiniz

Peki öyleyse teşekkürler arkadaşlar o zaman driver yükleyip sorunu çözebiliriz bir de RX6600'e 1.5 2 arası hangi işlemciyi önersiniz.

AMD kullanıcıysanız R5 5500.
Intel için anakart belirtin lütfen. Eğer 1700 soket ise i3 12100F, 1200 soket ise 10105F ya da 10400F fiyat skalanıza uygun.

Geri
Yukarı