RX 6600'lü sistemde Windows 11 güncellemesi güncellenmiyor

Barış_244

Picopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance 16x2 3600 mhz
SSD veya HDD modeli
AData LEGEND 700 500gb
Ekran kartı
AsRock RX6600
Anakart
Asrock a520m hvs
İşlemci
Ryzen 5 5600
Merhaba uzun zamandır Windows 11 kullanıyorum şu ana kadar bir sorunla karşılaşmamıştım. Dünden beri masaüstünde ufak takılmalar droplar girmeye başladı. Başlat menüsü delaylı bir şekilde açılıyordu oyun oynarken veya Google'da takılırken bir sorun yoktu ama masaüstünde bu sorunlar ile karşılaşıyordum. Dayanamadım ve bu ayın 10'unda oluşturduğum geri yükleme noktasına sistem geri yüklemesi yaptım. Ardından Windows Update'i çalıştırdım güncelleştirmeler indirildi ve bilgisayarı yeniden başlattım. Açıldığında güncelleştirmeler yüklenmemişti bunu yaklaşık 10 defa denedim her kapatıp açtığımda veya yeniden başlattığımda aynı şey oldu güncelleştirmeleri yükleyemiyorum. CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp SFC /scannow komutunu kullandım fakat bir şey değişmedi.

(Yarım yamalak işletim sistemi gibi yorumlarınıza ihtiyacım yok çözüm ile gelirseniz sevinirim iyi sosyaller dilerim)

CMD'yi yönetici olarak çaliştırın.
Aşağıdaki kodları sırasıyla yazınız.
net stop bits
net stop wuauserv
ren %systemroot%\softwaredistribution softwaredistribution.bak
ren %systemroot%\system32\catroot2 catroot2.bak
net start bits
net start wuauserv
Daha sonra şu kodları giriniz:
DISM.exe /online /cleanup-image /restorehealth

sfc /scannow

İşlemlerden sonra Güncelleştirmeyi tekrar deneyin. Muhtemelen sorununuz çözülecektir.

Eğer başarısız olursa olay görüntüleyiciyi açarak aldığın hatayı bizimle paylaş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı