RX 6600XT ekran kartı önerisi

Alperenn!

Hectopat
RX 6600XT almayı düşünüyorum ama hangi model alacağım konusunda kesin bir kararım yok. Sizce en iyi model hangisidir? Bana kalsa MSI almayı düşünüyorum ama sizin de fikirlerinizi almak istedim.

RX 6600XT almayı düşünüyorum ama hangi model alacağım konusunda kesin bir kararım yok. Sizce en iyi model hangisidir? Bana kalsa MSI almayı düşünüyorum ama sizin de fikirlerinizi almak istedim.

En ucuz hangisi ise onu alınız, eğer bütçeniz çok ise ROG STRIX veya Gaming X olabilir ama arada gözle görülebilir FPS farkı olmayacaktır. Sıcaklık, ses ve buna bağlı olarak uzun ömür farkı var bunu bütçeniz ile değerlendirip almanız en doğrusu.

Kendim kullandığım ve gayet memnun kaldığım bir model. Ama çok pahalı.

ASUS ROG serisini anlatmama gerek yoktur diye düşünüyorum.

Üç fanlı ve iyi bir model.

MSI'ın Gaming X soğutması zaten iyi bir soğutma sistemi. Torx 4.0 fanlar ile MSI yeni bir soğutma yapısına geçti diyebiliriz.

Daha çok model var ama bunlar benim aralarından özellikle seçtiklerim.

Aralarında en iyi performansı sunan PowerColor Red Devil, frekansları oyun içinde 2.4GHz'lere varan bir canavar. Ayrıca çift BIOS (silent, OC mod) bulunmakta. İyi de bir VRM beslemeye sahip. ARGB LED ışıkları ile de estetik olarak güzel bir ekran kartı.

Kendisinin performansına ise bu videodan bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da teknik bilgiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı