RX 6600XT sistem Apex Legends'te düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11
1080p en düşük ayarlarda ortalama 180 fps almış bu sistem. Bir sıkıntı var gibi ama oyun ayarlarınızı bilmediğim için karşılaştırma yapamıyorum.

@Msevket44 bu oyunu oynamıyorum da FPS spike diye arattığımda çok fazla sonuç çıkıyor hani ne desem yalan olur. Sürücüden ziyade mimariden olabilir bu tarz şeyler. Veri yolunda PCIe 4.0 yazıyor değil mi?

Eki Görüntüle 1374724
Adsız.png
Bu şekilde gözüküyor bende.

1080p en düşük ayarlarda ortalama 180 fps almış bu sistem. Bir sıkıntı var gibi ama oyun ayarlarınızı bilmediğim için karşılaştırma yapamıyorum.
En yüksek ayarda oynuyorum, video kalitesinden kaynaklı çok kötü gözüküyor. AMD kayıt videosundan çektim.

Yayıncılar 3080ti ile 190 sabit oynuyor oradan pay biçin hocam. En düşük ayarda tabi.
İlginç o kadar güçlü karta neden sınırlama getiriyorlar ki? Bana garip geldi gene de bazı videolar izledim onlarda böyle düşme olmadı, bende olunca garipsedim muhtemelen yazılımı tam stabil değil diye düşünüyorum. Demekki bu şekilde alışacağız.

İlginç o kadar güçlü karta neden sınırlama getiriyorlar ki? Bana garip geldi gene de bazı videolar izledim onlarda böyle düşme olmadı, bende olunca garipsedim muhtemelen yazılımı tam stabil değil diye düşünüyorum. Demekki bu şekilde alışacağız.

Stabil oynayabilmek için bu dediğim şekilde 189'dan 188e indiğini görmedim.

Geri
Yukarı