RX 6650 XT düşük GPU kullanımı

Hocam sorunu saptayamadıkki GTA 5 yüklüyorum 2 günde yüklenir diyor PUBG ve GTA 5 de deneyeceğim yüklendiğinde haklı çıkarsanız sizlere minnetar kalırım ama birden çok oyunda böyle olması göz kırpıyor aynı anda hem Forest hem Warband hem Fortnite sorunlu çıkınca insan şüpheleniyor.

Evet hocam PUBG oynadım yaklaşık 30 dakika ilk açtığımda büyük drop giriyordu oyun oyunun sonlarına doğru neredeyse drop girmedi fakat bu bende olurken arkadaşlarımda neden olmuyor.

Hocam dediğiniz drop sorunu bende de Fortnite de oluyor 3060 kullanıyorum. Sizde hangi sürücü yüklü?

Minecraft test için olan bir oyun değil. Kendisi zaten optimizasyon özürlüsü. Bedrock da zira hemen hemen aynı. Java'ya Sodiumm + Lithiumm+ Phosphor kurarsan Bedrock ile hemen aynı FPS alırsın.
Fortnite ise bu aralar çoğu sistemde Nvidia AMD farketmez sorun çıkarıyor RX 6600 kullanan arkadaşım da kasma sorunu yaşıyor. 1650Ti kullanan da.

2 saattir PUBG oynuyorum tüm oyunlardaki benzer şey oyun 0.5 saniye takılıyor arada bir, artık ümidi kestim Ultra ayarlarda %100 kullanılıyordu ekran kartı birkaç driver daha deniyip garantiye yollayacağım ilgilenen herkese teşekkür ederim.

2 saattir PUBG oynuyorum tüm oyunlardaki benzer şey oyun 0.5 saniye takılıyor arada bir, artık ümidi kestim Ultra ayarlarda %100 kullanılıyordu ekran kartı birkaç driver daha deniyip garantiye yollayacağım ilgilenen herkese teşekkür ederim.
aynı ekran kartı aynı sorun bende de var özellikle god of war da ani fps düşüşü gpu cpu düşüşü sistem aldığım günden beri böyle çözdünmü sen çözebildiysen yanıtlarsan çok sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı