RX 6650 XT sıfır karttan gelen garip ses

Pala2

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sıfır aldım kartı, RDR 2 yükledim default ayarlarda coil whine vardı sadece ondan başka bir ses yoktu, sonra her şey Ultra ayarlarda girdim kasma donma yok ama bu garip takılmaya benzer bir ses çıkmaya başladı oyunu kapatınca düzeldi. Sonra Rainbow denedim Ultra ayarlara çekince oldu aynı ses sorunu.
Çözemedim bu sesin sebebi ne acaba daha önce başına gelen oldu mu veya bir tahmini olan var mı?
Ryzen 5 5500.
RX 6650 XT.
B450M K2.
M.2 SSD.
550W +80 Power.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam onu yaptım ancak düzelmedi. Fanın hızını arttırınca çıkan seste bir değişiklik yok fanın hızını %100 yapıyorum yine değişiklik yok çıkan o garip seste. Etkilemiyor. Dolayısıyla fan ile bir alakası yok sanırım. Elimle durdurup da kontrol ettim. Maalesef düzelmedi.

Herkes sizin gibi şanslı değil hocam. Bana bu ekran kartı denk geldi nasıl işin içinden çıkacağım bilmiyorum.

Hocam olayın şansla alakası yok, iyi bir AMD markasıdır PowerColor ve köklüdür, Sapphire markasına güvenmem kimseye de önermem sonra böyle konular açılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı