Elektronik RX 6700 + R5 5600 sistem 12.999 TL!

C4 PSU'dan kastınız nedir mesela? Bir güç kaynağını C4 yapan unsur nedir? Merak ediyorum PSU bilginizi, biraz açalım bu konuyu :)
Hocam benden uzun zamandır forumdasınız ve benden daha iyi biliyorsunuzdur bu konuları eminim. Sistemde ki PSU çok iyi değil bunu biliyoruz zaten ama en azından patlamaya bile neden olan PSU'lar gibi çok kalitesiz değil. Ben bir sorun yapacağını sanmıyorum. Zaten parası olan adam kaliteli parçalı bir şey alır. Bu bütçe de anlık daha sağlam sistem var mı?

Arkadaşa sipariş veriyoruz yarım saate umarım tükenmez teşekkürler.
Ne kadar hızlı olursanız o kadar iyi hocam, bu fiyatta fazla dayanması zor sistemin.

Asgari ücret zammının üzerine çoğu parçaya zam geliyorken bu fiyata böyle bir sistem çok iyi olmuş. SSD'i fazla bilmiyorum ama aldıktan sonra değiştirilebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sudan ucuz. :D

Asgari ücret zammının üzerine çoğu parçaya zam geliyorken bu fiyata böyle bir sistem çok iyi olmuş. SSD'i fazla bilmiyorum ama aldıktan sonra değiştirilebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fiyat süper cidden. Bir de bunun üstüne 165hz monitör çaktın mı 10 numara sistem akar gider.

Geri
Yukarı