RX 6700 - Ryzen 5 5600 için güç kaynağı önerisi

Bütçe
2500

Noakriin

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200 MHZ
İşlemci
Ryzen 5 5600
Merhaba. Kasama ait PSU yeterli gelmiyor, oyunlarda bilgisayarda ani kapanmalar yaşıyorum. Şu anki PSU 650W Power Boost. 2500 TL'ye kadar bir PSU önerisinde bulunabilir misiniz?
Sistem:
Power Boost VK-D502t 650W 80+ tempered glass USB 3.0 ATX mid Tower kasa.
MSI A520M-A Pro 4600MHz(OC) M.2 AM4 mATX anakart.
Goodram ırdm Pro 16 GB(2x8) Deep Black 3600MHz CL18 DDR4 RAM.
AMD Ryzen 5 5600 4.40 GHz 6 çekirdek 35MB AM4 7nm işlemci.
Sapphire Radeon RX 6700 10GB GDDR6 160 bit ekran kartı.

Merhaba. Kasama ait PSU yeterli gelmiyor, oyunlarda bilgisayarda ani kapanmalar yaşıyorum. Şu anki PSU 650W Power Boost. 2500 TL'ye kadar bir PSU önerisinde bulunabilir misiniz?
Sistem:
Power Boost VK-D502t 650W 80+ tempered glass USB 3.0 ATX mid Tower kasa.
MSI A520M-A Pro 4600MHz(OC) M.2 AM4 mATX anakart.
Goodram ırdm Pro 16 GB(2x8) Deep Black 3600MHz CL18 DDR4 RAM.
AMD Ryzen 5 5600 4.40 GHz 6 çekirdek 35MB AM4 7nm işlemci.
Sapphire Radeon RX 6700 10GB GDDR6 160 bit ekran kartı.

Kasanıza ait PSU nasıl yeterli gelmiyor anlamadım sisteminiz için 650 watt yeterli gözüküyor 80+ belgeside var. Bilgisayar aniden kapanıyorsa PSU bozuk olabilir ama PSU watt olarak gayet yeterli bilgisayarınızdaki diğer parçalarda sorun olmadığına emin misiniz?

Ürün de gayet kaliteli, detaylı bilgi isterseniz yazabilirim.
Ürünün garantisi var mı? Mevcut PSU'm Baldurs Gate 3 oynarken sıkıntı çıkarıyor. Benzer sorun hiç yaşadınız mı?

Kasanıza ait PSU nasıl yeterli gelmiyor anlamadım sisteminiz için 650 watt yeterli gözüküyor 80+ belgeside var. Bilgisayar aniden kapanıyorsa PSU bozuk olabilir ama PSU watt olarak gayet yeterli bilgisayarınızdaki diğer parçalarda sorun olmadığına emin misiniz?
Evet birkaç gündür yalnızca tek bir oyunda sıkıntı yaşıyorum ve hiçbir hata almadan direkt pc kapanıyor. PSU power testini yaptım bir sorun çıkmadı. Baldurs Gate dışında hiçbir oyunda da böyle bir şey yaşamıyorum

NZXT C750 gayet iyi bir PSU onu tercih edebilirsiniz.

Sinerji'deki fiyatı çok iyi.
Teşekkür ederim bugünkü yardımınız ve tavsiyeniz için.

Ürünün garantisi var mı? Mevcut PSU'm Baldurs Gate 3 oynarken sıkıntı çıkarıyor. Benzer sorun hiç yaşadınız mı?
Garanti kağıdı var, sorun asla yaşamadım. Kutusu oldukça şık ve sade, kablolar simsiyah ve kaliteli hissettiriyor. Yarı modüler olması da gayet güzel, isterseniz daha bilgi verebilirim. 12 saat açık kaldığı da oldu bilgisayarın ancak tık yok gayet güzel.

Evet birkaç gündür yalnızca tek bir oyunda sıkıntı yaşıyorum ve hiçbir hata almadan direkt pc kapanıyor. PSU power testini yaptım bir sorun çıkmadı. Baldurs Gate dışında hiçbir oyunda da böyle bir şey yaşamıyorum.

Sorun yüksek ihtimalle PSU'da değil o halde. Oyun teknik destek konusu oluşturmadıysanız oluşturun.

Yeni konular

Geri
Yukarı