RX 6700 - Ryzen 5 5600 için güç kaynağı önerisi

Bütçe
2500
Garanti kağıdı var, sorun asla yaşamadım. Kutusu oldukça şık ve sade, kablolar simsiyah ve kaliteli hissettiriyor. Yarı modüler olması da gayet güzel, isterseniz daha bilgi verebilirim. 12 saat açık kaldığı da oldu bilgisayarın ancak tık yok gayet güzel.
Tamamdır çok iyi teşekkür ederim. Gördüğüme göre garantisi 5 seneymiş, sorun yaşayacağımı sanmıyorum.

Sorun yüksek ihtimalle PSU'da değil o halde. Oyun teknik destek konusu oluşturmadıysanız oluşturun.
Bilmiyorum fakat her yolu denedim, bilgisayarcıya götürdüm sorunun PSU'da olduğunu söyledi. Böyle ani bir kapanma daha önce bir iki kere yaşamışımdır en fazla. Oyun teknik destek konusunu da oluşturayım dediğiniz gibi. Steam Destek belki yardımcı olabilir.

Sizin sistemeniz max 346 watt güç harcıyor sorun PSU'da değil.
PSU bozuk olabilir mi?

Bilmiyorum fakat her yolu denedim, bilgisayarcıya götürdüm sorunun PSU'da olduğunu söyledi. Böyle ani bir kapanma daha önce bir iki kere yaşamışımdır en fazla. Oyun teknik destek konusunu da oluşturayım dediğiniz gibi. Steam Destek belki yardımcı olabilir.

Steam destekten bahsetmemiştim, Oyun Teknik Destek kategorisine konu oluşturun yardımcı olurlar. Tek oyunda kapanma oluyorsa PSU değil oyun sorunlu olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı