RX 6700 XT CS:GO düşük FPS

Tam olarak ne yapmam lazım, daha öncesinde AMD Adrenalin'e üzerinden frekansı 100 MHz aşağı çekmiştim ve fan ayarlarını bir tık yükseltmiştim.
AMD ayarlarını sıfırlamayı deneyebilir misiniz?

Bende de aynı ekran kartı ryzrn 7700 var 350 fps i geçemiyorum. Çözünürlük 2580x1080. Razer cortex yüklü konuyu takip edicem.

Denedim fakat işe yaramadı.

Hocam bende de aynı sorun ve aynı ekran kartı ve r5 5600 var halledebildiniz mi ne yaptınız?

Razer Cortex uygulaması yüklü mü bilgisayarda? Aynı zamanda ekran kartı optimizasyon ayarları kaynaklı bir sorun olabilir, AMD uygulamasını kontrol edebilir misiniz?

Hocam bende de hemen hemen aynı sorun varda Razer Cortex ne işe yarar ne amaçla kullanacağız bu problemde?

Hocam bende de hemen hemen aynı sorun varda Razer Cortex ne işe yarar ne amaçla kullanacağız bu problemde?
Razer Cortex kullanmayacaksınız hocam, Razer Cortex bozuk bir program. Eğer yüklüyse kapatıp deneyin. Şu konulara bakabilirsiniz daha iyi anlaşılması için.

Razer Cortex kullanmayacaksınız hocam, Razer Cortex bozuk bir program. Eğer yüklüyse kapatıp deneyin. Şu konulara bakabilirsiniz daha iyi anlaşılması için.

Yok hocam iyi ki öyle bir program yokmuş FPS zaten olması gerekenden az bir de bununla uğraşmayalım.
Başlıktaki sorun hakkında yapabileceğimiz çözüm var mıdır?

Yok hocam iyi ki öyle bir program yokmuş FPS zaten olması gerekenden az bir de bununla uğraşmayalım.
Başlıktaki sorun hakkında yapabileceğimiz çözüm var mıdır?
Hocam o sorunla alakalı denenebilecek tüm çözüm önerilerini yazdım bilgim olan. Eğer onları deneyip çözülmezse o konuda başka elimden bir şey gelmiyor. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı