RX 6700 XT GTA V arkada çalışırken oyuna girince sürücü zaman aşımı hatası

mertlev

Hectopat
Normalde böyle bir hata vermiyor, az önce oyunu açıp oyun arkada iken webde dolaştım 10dk sonra oyunun simgesine tıklayıp girmeye çalışınca sürücü çöktü zaman aşımına uğradı tarzı bir hata verdi oyundan attı, bu beklemeyle alakalı bir sorun mu?

@xDraco hocam sen yaşadın mı böyle bir sorun?

Hayır hiç yaşamadım. Şu adımları takip eder misin + olarak ben neredeyse bir iki ufak ayar dısında hiçbir şey yapmama ragmen hata almadım şu güne kadar. Sizde mi şanssızlık yoksa bir şeylerle mi oynuyorsunuz anlamadım hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hiç yaşamadım. Şu adımları takip eder misin + olarak ben neredeyse bir iki ufak ayar dısında hiçbir şey yapmama ragmen hata almadım şu güne kadar. Sizdemi şanssızlık yoksa bir şeylerlemi oynuyorsunuz anlamadım hocam.

Hocam OC falan hiçbir şey yapmadım sadece PC elime geçince BIOS'tan RAM'ları profile 1 aldım başka bir şeye dokunmadım. Ama PC bana Windows 10 yüklü şekilde geldi ben temiz formatla Windows 11 kurdum bununla bir alakası olabilir mi?

@Yener K. hocam sizce Windows 11 ile bir alakası olabilir mi?

Hocam OC falan hiçbir şey yapmadım sadece PC elime geçince BIOS'tan RAM'ları profile 1 aldım başka bir şeye dokunmadım. Ama PC bana Windows 10 yüklü şekilde geldi ben temiz formatla Windows 11 kurdum bununla bir alakası olabilir mi?

@Yener K. hocam sizce Windows 11 ile bir alakası olabilir mi?

Bu arada Online mi giriyorsun? GTA serverleri ile de alakalı olabiliyormuş net kötü ise falan. Ya da başka oyunda başına geldimi bu hata? Ve evet Win ile de alakalı olabilir.

Bu arada Online mi giriyorsun? GTA serverleri ile de alakalı olabiliyormuş net kötü ise falan. Ya da başka oyunda başına geldimi bu hata. Ve evet Win ile de alakalı olabilir.

Hocam Online'da giriyorum ama bu sorun tam olarak şöyle oldu oyunu açıp alta aldım webde dolaştım daha menüdeydi yani oyun 10 dk sonra oyun logosuna tıklayıp girmeye çalışınca bu hatayı aldım. Normalde oyuna direk devam edince böyle bir sorun yaşamadım hiç. Win 10 a temiz kurulum yapmayı düşünüyorum sizce yapmalı mıyım?

Hocam Online'da giriyorum ama bu sorun tam olarak şöyle oldu oyunu açıp alta aldım webde dolaştım daha menüdeydi yani oyun 10 dk sonra oyun logosuna tıklayıp girmeye çalışınca bu hatayı aldım. Normalde oyuna direk devam edince böyle bir sorun yaşamadım hiç. Win 10 a temiz kurulum yapmayı düşünüyorum sizce yapmalı mıyım?
Öncelikle yukardaki aşamaları uyguladınız mı ? + olarak sizin dediğiniz de çözüm yolu olabilir. Ben de 10 kullanıyorum misal.

Yeni konular

Geri
Yukarı