RX 6700 XT mi RTX 3060 Ti mı?

6600 XT 3060 Ti rakibi değil. 6700 XT ve 3060 Ti arasında ise amaç oyunsa model ve fiyat baz alınarak ucuz gelen tercih edilebilir. Amaç render, kayıt ise 3060 Ti.

Son düzenleme:
İki şeyi açığa kavuşturmanız lazım.

Başlıktaki mi yoksa mesajdaki kıyasa bakacağız? Bir de ekran kartından beklentiniz nedir?

Başlıktaki RX 6700 XT vs RTX 3060 Ti kıyası daha mantıklı. Ben ekran kartının tam gücünü genelde oyun için kullanırım sizin için de durum böyleyse RX 6700 XT daha mantıklı olur. Hatırladığım kadarıyla güncel fiyat olarak da bu çipi içeren kartlar da daha ucuz. RT özelliğini de şimdilik cazip görmediğim için RTX 3060 Ti lehine olan farkı görmezden gelirdim. Sizin beklentilerinizi bilmek lazım.

Edit: Şimdi baktım da güncel fiyatlarda ikisi de 10 bin ₺ civarından başlıyor. O zaman RTX 3060Ti sanırım daha uygun olur.

6700XT ASUS Dual kullanıyorum. Oyunlarda hiçbir problem yaşamadım güç konusunda da beni epey tatmin etti. Fakat NVIDIA özellikleri yok.

6700 XT diyecektim bu arada ona göre yeniden cevaplarsanız sevirim.

İki şeyi açığa kavuşturmanız lazım.

Başlıktaki mi yoksa mesajdaki kıyasa bakacağız? Bir de ekran kartından beklentiniz nedir?

Başlıktaki RX 6700 XT vs RTX 3060 Ti kıyası daha mantıklı. Ben ekran kartının tam gücünü genelde oyun için kullanırım sizin için de durum böyleyse RX 6700 XT daha mantıklı olur. Hatırladığım kadarıyla güncel fiyat olarak da bu çipi içeren kartlar da daha ucuz. RT özelliğini de şimdilik cazip görmediğim için RTX 3060 Ti lehine olan farkı görmezden gelirdim. Sizin beklentilerinizi bilmek lazım.

Edit: Şimdi baktım da güncel fiyatlarda ikisi de 10 bin ₺ civarından başlıyor. O zaman RTX 3060 Ti sanırım daha uygun olur.

Oyun için kullanacağım, RTX 3060 Ti mi alayım?

Aralarında 400 TL fark var. RX 6700 XT daha pahalı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı