Elektronik RX 6700 XT + R5 5600 sistem 14.700 TL

Isınma yapması bileşenlerine zarar verir değil mi
Kusura bakmayın bilgisayarda cahilim biraz
RGB fan ekleme özelleştirmesi koymuşlar oradan 2 tane seçsem yeterli olur değil mi
Yeterli olur. Kasanın neredeyse her yeri mesh. O yüzden o kasanın sisteme zarar verecek kadar ısınacağını sanmıyorum gayet serin çalışır. Bu arada sistemi satın alacaksan faturanla birlikte [email protected] ye mail atınca The Last Of Us 1 hediye ediyorlar.

Yeterli olur. Kasanın neredeyse her yeri mesh. O yüzden o kasanın sisteme zarar verecek kadar ısınacağını sanmıyorum gayet serin çalışır. Bu arada sistemi satın alacaksan faturanla birlikte [email protected] ye mail atınca The Last Of Us 1 hediye ediyorlar.
Anakartı ->

B550M-K​

SSD'Yi ->

ADATA Legend 710 1TB

yapıp

2 tane de fan almayı düşünüyorum. Bu nasıl sizce?

B550M-A mı alsam aralarında çok bir fark yok zaten.

Anakartı ->

B550M-K​

SSD'yi ->

Adata Legend 710 1TB.

Yapıp.

2 tane de fan almayı düşünüyorum. Bu nasıl sizce?

B550M-A mı alsam aralarında çok bir fark yok zaten.

Bu sistemi özelleştirip alırsanız daha uygun oluyor gibi istiyorsanız bir bakın.

Bu sistemi özelleştirip alırsanız daha uygun oluyor gibi istiyorsanız bir bakın.
30 lira ucuz oluyor sadece ve PSU'larında Mesut lehine 100W fark oluyor.

Merhaba son fiyat ne kadar oluyor.
Mesut Çevik -> 16.168,76 ₺

ULTIMA-DUAL6700XT -> 16.204,35 ₺

İşlemciyi 5 5600, SSD'yi Adata 710 1TB, ana kartı B550M-A yapınca böyle oluyor ikisinde durum.

ULTIMA'da iki tane 5 5600 vardı biri kutusuz galiba farkları ne oluyor bilmiyorum kutuluyu seçtim 300 tl fazlaydı

Mesut çevik -> 16.168, 76 ₺

Ultıma-DuAL6700XT -> 16.204, 35 ₺

İşlemciyi 5 5600, SSD'yi Adata 710 1TB, anakartı B550M-A yapınca böyle oluyor ikisinde durum.

Ultıma'da iki tane 5 5600 vardı biri kutusuz galiba farkları ne oluyor bilmiyorum kutuluyu seçtim 300 TL fazlaydı.

NOVA-DUAL5600X / AMD Ryzen 5 5600X / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bunda 5600X var bir de buna bakın.

ASUS Prime B550M-K seçerseniz daha uygun oluyor​

Aynı fiyata geliyorlar ve 5600X olmuş oluyor güzel bence.
Bunu almak mantıklı mıdır hocam yoksa bekleyeyim mi? Mesut bilgisayarını büyük indirim sanıyordum aynı civarlarda başka sistemler de varsa aceleye etmeye gerek yok sanki.

ASUS Promotion eğer TUF serisi bir anakart seçtiyseniz paranızın bir kısmını veriyorlar bunada bakın isterseniz bence şu an alabilirsiniz bilgisayarı başka ucuz sistem çıksada üzmez şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı