RX 6700 XT sistem oyun oynarken yeniden başlatılıyor

rahm1p

Femtopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem resimdeki gibi videodaki sorunun sebebi ne olabilir?

Sıcaklık değerleri:
İşlemci 85 dereceyi.
Ekran kartı 70 dereceyi.
SSD 45 dereceyi geçmiyor.

WattMan hatasında olduğu gibi ekran gittiğinde sistem çalışmaya devam etmiyor PC yeniden başlatılıyor.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-03-22 saat 14.45.50_0a394c91.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-03-22 saat 14.45.50_0a394c91.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 23
Bende de her oyunda restart atıyordu girdikten 5 dakika sonra. Sıcaklıklar normalken atıyordu hem de. OCCT ile power stability teste bastım ve anında restart attı. 700 watt güç kaynağım vardı. 2018 de almıştım galiba. Eskimiş midir neyse, başka güç kaynağı taktım sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Ekran kartının WHQL yani stabil bir sürümde olmasına dikkat et AMD'nin yeni çıkan sürücüleri stabil olmuyor ve çökmelere neden olabiliyor.

Çok olsa bile sorun kaynağı olduğunu düşünmüyorum.
Sistem yeni mi?
Ne zamandır bu sorunu yaşıyorsunuz?

Sistem yeni yazın alındı Sinerji bilgisayardan.

Bende de her oyunda restart atıyordu girdikten 5 dakika sonra. Sıcaklıklar normalken atıyordu hem de. OCCT ile Power stability teste bastım ve anında reatrt attı. 700 watt güç kaynağım vardı. 2018 de almıştım galiba. Eskimiş midir neyse, başka güç kaynağı taktım sorun çözüldü.

Bende aynı şekilde çözeceğim galiba.

Ekran kartının WHQL yani stabil bir sürümde olmasına dikkat et AMD'nin yeni çıkan sürücüleri stabil olmuyor ve çökmelere neden olabiliyor.

Sanırım kararlı sürüm
23.40.27.01-240313A-401413C-AMD Software Adrenalin-Edition

OCCT testi yaptım (PSU) işlemci derecesi 93 dereceyi gördü 1 dakika içinde testi durdurdum ama sorun tekrarlamadı.

Sistem yeni yazın alındı Sinerji bilgisayardan.

Bende aynı şekilde çözeceğim galiba.

Sanırım kararlı sürüm
23.40.27.01-240313A-401413C-AMD Software Adrenalin-Edition

OCCT testi yaptım (PSU) işlemci derecesi 93 dereceyi gördü 1 dakika içinde testi durdurdum ama sorun tekrarlamadı.
1 dakika yeterli değil. 10-15 dk yapmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı