RX 6700 XT vs 4060 Ti 8 GB

Kim söyledi abone sayısına baktığımı?

Kanıt atmama rağmen hâlâ diretiyor. :D 3060 Ti'a denk saf güçte.
Kaç oktan benzin ile kafa buluyorsun çok merak ediyorum. Kendi attığın testte bile 3070 i geçtiği yerler var hala 3060ti seviyesinde diyorsun he bilader ondan (saf kas gücünden kastım DLSS olmaması. Time Spy lara sentetik test demek en doğrusu)

Kardeş kas gücü olarak daha iyi demedin mi sen? Sana TimeSpy testi attım 3060 Ti ve 6700 XT ile ilgili ve denkler gördüğün üzere. Oyun testinde de daha önde dedin, olmadığını kanıtladım.
TimeSpy testi sıradan kullanıcılar için bir anlam ifade etmiyor. Oyun testleri kartın performansını ölçmek için hiç de fena olmayan bir yöntem. Neden halen tartışmayı uzatmakta çok ısrarcı davranıyorsun?

TimeSpy testi sıradan kullanıcılar için bir anlam ifade etmiyor. Oyun testleri kartın performansını ölçmek için hiç de fena olmayan bir yöntem. Neden halen tartışmayı uzatmakta çok ısrarcı davranıyorsun?
Kas gücü veya saf güç demeyeceksin zaman. Oyun performansı ile aynı şey değiller.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 2089339

Eki Görüntüle 2089340

Tam anlattığın gibi. (!)
Komediyi yeni farkediyorum, 6700 XT'de kullanılan işlemci i9-10900K, 3060 Ti ile kombinlenen işlemci ise Ryzen 5 2600X. Bir kere mantıklı bir karşılaştırma değil. İkisinde de aynı işlemci kullanılması lazım. Ayrıca attığın ss resmi bir kaynak değil. Sıradan bir kullanıcının TimeSpy sonuçları. Senin attığın daha güvensiz, uyduruk oluyor bu durumda.

Komediyi yeni farkediyorum, 6700 XT'de kullanılan işlemci i9-10900K, 3060 Ti ile kombinlenen işlemci ise Ryzen 5 2600X. Bir kere mantıklı bir karşılaştırma değil. İkisinde de aynı işlemci kullanılması lazım. Ayrıca attığın ss resmi bir kaynak değil. Sıradan bir kullanıcının TimeSpy sonuçları. Senin attığın daha güvensiz, uyduruk oluyor bu durumda.
Kardeşim graphics score'a bakacaksın. Graphics score'a etki etmiyor CPU.
Screenshot_2024-01-18-18-13-54-442_com.technopat.net.jpg

Bak, kas gücü demişsin.

Kardeşim graphics score'a bakacaksın. Graphics score'a etki etmiyor CPU. Eki Görüntüle 2088800
Bak, kas gücü demişsin.
Tamam hadi orada kastettiğin Graphics Score peki kaynağın doğruluğuna tam olarak nereden emin olacağım? Güç kullanımlarını gösteren bir tablo var mı oyun testlerindeki gibi? Belki de Adrenaline uygulamasından RX 6700 XT'nin güç tüketimi "maksimum performans" a alınmadı? 230W harcaması gerekirken, 150W harcadığı için böyle düşük skor aldı. Ya da 6700 XT'nin markası Sapphire Pulse iken 3060 Ti'ın markası Gaming X Trio olması? Bunların o skorda değişim yapabileceğinden emin olabilirsin. Sonuçta Pulse serisi ile Gaming X Trio arasında sıcaklık farkı olacak, bu da FPS'i etkiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı