RX 6700 XT WattMan hatası önemli mi?

RX 6700 XT alacağım WattMan hatası var diyor. Önemli bir şey mi?
Evet, ben ne zaman AMD ekran kartı kullansam oyun esnasında sürücüler çöküyor, siyah ekrana giriyor ve WattMan hatasını veriyor.

Hocam sürücüler üzerinden saçma sapan voltaj değerleri ya da frekans ayarlarıyla oynamadığınız sürece WattMan hatası almazsınız. Ben 1,5 senedir 6600 XT kullanıyorum, daha hiç durduk yere WattMan yemedim. Hep ayarlarla oynadım diye oldu. AMD bu konuda bence ilerleme kaydetti.

1 senedir falan kullanıyorum hiç WattMan tarzı bir hata almadım. Driverlar yüzünden zaman zaman sıkıntı yaşadım ama WHQL driverları yükleyince sıkıntı yaşamıyorum.

WattMan bir hata değildir. Sürücü veya sistem çökmelerinde sürücü ayarlarının sıfırlanmasıdır. Sisteminizde herhangi stabilite sorunu varsa bunun sonucunda sistem veya sürücüler çökebilir. Sonrasında da Wattman sürücü ayarlarını sıfırlar.

@ardaflix1337 neden güldüğünü açıklar mısın? Kartı kullandın mı veya bu WattMan hatasını yerken hangi kartı kullandın? İnsanları doldurmayın. İsteyen 3060 çöpünü alıp devam etsin 2 yıl sonra neden oyun açmıyor diye konu açsın.

Gereksiz yorum yapmayalım. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum bu kartı. 1 kere bile hata almadım, WattMan yemedim. Milattan önceki hatalı 500 serisi ile 6000 serisini karşılaştırmayın. Kesinlikle almanızı tavsiye ederim 3060 çöpünü alacağınıza.
Hocam 3060'a çöp demek ağır oldu ama 😀 size bir yönden katılıyorum. 3060'a verilecek paraya 6600 XT alınabilir. Tabi insanlar AMD ekran kartlarına biraz önyargıyla yaklaşıyorlar, ben de bunu doğal karşılıyorum.

RX 6700 XT alacağım WattMan hatası var diyor. Önemli bir şey mi?

Hocam 2.5 aydır RX 6700 XT kullanıyorum, hiç WattMan almadım durduk yere. 1 kere Kaspersky yüzünden yedim sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı