RX 6700 XT yük altında kaç derece olmalı?

2300 çok değil mi ben baktığımda benimki yarısında falandı ve gerçekten ses de çıkartan bir ekran kartı yük altında. Kulaklık olmadan o ses rahatsız etmiyor mu?

Yük altındayken ses oluyor bir tık ama kulaklık kullandığım için sorun olmuyor. Otomatik ve önerilen ayarı bu o yüzden değiştirmiyorum fan ayarını. Sıcaklıklar 60'ı geçmediği için içim rahat açıkçası. Fan ömrü de ne kadar azalıyor emin değilim ama AMD otomatikte bunu koyduysa vardır bir bildiği.

6700XT hellhound kullanıyorum. Sıcaklıklar 60derece civarı çoğu oyunda. Vebunu 1000 RPM'de yapıyor. Bence kasanız havadar değil. Benim için tek sorun coil whine var 2500 MHz'ye çıkınca.

3 fanlı RX 6700 XT kullanıyorum. Kartı 1080p Ultra ayarlarda kullanıyorum ve çoğu oyunda 60-144 FPS alıyorum. Kartın sıcaklığı yük altında 80 dereceleri görüyor, nadiren ise 82-83 oluyor. Bu normal mi? Bazı kartların bu sıcaklıklara uygun olarak üretildiğini duymuştum. Bu kart da onlardan mı?

Kanka ne yaptın la fan ayarlarını yap fanlar kapalı sanırım sen de ben 52'den fazlasını görmedim (bir kere mallığıma fanları kapalı unutmuşum 93 gördüm)

6700XT hellhound kullanıyorum. Sıcaklıklar 60derece civarı çoğu oyunda. Vebunu 1000 RPM'de yapıyor. Bence kasanız havadar değil. Benim için tek sorun coil whine var 2500 MHz'ye çıkınca.

Aynı sistem var bende de. 800RPM Forza Horizon 5 oynarken eksterm ayarlar Max 70 derece gördüm fanı 1500RPM çektiğimde 59-64 derece arasıydı bence 80 derece fazla. Ayrıca bende de coil whine var :(

Hocam CS:GO falan girdiğinizde ekran kartının fanları çok yavaş dönmeye başlıyor ve cızırtı var bende arada bir oluyor. Sizde de var mı?

Ben de oluyordu o cızırtı ya ara sıra. Çok zorlayınca fanlar yavaş dönmesi çok sorun oluyor mu ki 70 dereceyi geçmesin yeter zaten kendini ayarlıyor kart 60 derece üstü görmeyecek şekilde.
CTRL+Shift+o basarak istediğinizde değerler gözüküyor yani biliyorsunuzdur büyük ihtimalle ama söyleyeyim dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı