RX 6700XT sistemde FPS düşmesi neden olur?

İşletim sistemi
Windows 10
Bende çözemedim sorunu ekran kartı kullanımı yüzde 99 kalmıyor düşüyor 50 oluyor 60 oluyor. Rtx 3070 var bende.Eki Görüntüle 1894782

ram önbelleğini temizleyeceğim bakalım işe yarayacak mı.

çünkü şuan bile önbellekte 5 gb ram var 8 gb a kadar yükseliyor. Muhtemelen w11 sorunu
kankam oyunun orjinalmi ? bu droplar crakli oyundan falan olmasın :D

Orjinal hocam bir tek Türkçe yama kurdum.

Belki yama yüzündendir😀

Bence önbelleğe alınmış ram ile alaklı şuan 6 gb kapatıp açınca 3 e düşüyor sonra tekrardan artıyor.
Evet son durum şu şekilde .Garantiye yolladım ekran kartını (Asus dual rx 6700 xt ) Değişim yapıyorlar .Yeni kart gelince düzelir inşallah .

Yeni kart geldi sorun devam maalesef artık böyle kullanıcam.Tek iyi yanı Coil Whine sesi vardı artık yok :D

Son düzenleme:
Evet son durum şu şekilde. Garantiye yolladım ekran kartını (ASUS Dual RX 6700 XT ) Değişim yapıyorlar. Yeni kart gelince düzelir inşallah.

Yeni kart geldi sorun devam maalesef artık böyle kullanacağım. Tek iyi yanı Coil Whine sesi vardı artık yok :D

En azından bir sorundan kurtulmuşsun insan popülasyonu gibi ayarları kısmayı da deneyebilirsin. Hiç oynamadım buna benzer yoğunluk ile ilgili insan nesne vs. Varsa sadece o ayarı kisipta deneyebilirsin. Başka çözüm aklıma gelmiyor.

Geri
Yukarı