Çözüldü RX 6700XT sistemde oyun oynarken masaüstüne geçince sistem donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bdcbudur

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Sorunu açıklamam gerekirse, oyun oynuyorum sıkıntı yok ama bazı oyunlarda (CS2, MSFS) Alt Tab yapınca veya Windows tuşuna basınca ekran kartı işlemeyi durduruyor, ekran donup kalıyor. 15 20 saniye tek karede duruyor. Oyuna gelince akıyor ama böyle üzerine uygulama açınca bu durum oluyor. Ayrıca Microsoft Edge'de de aynı sorunu yaşamaya başladım ama bu sefer sekmeler arasında geçiş yaparken aynı durum oluyor. Sistemim, RX 6700 XT Ryzen 5 7600X 32 GB DDR5 5200MHz. Hatayı AMD'ye de raporladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sorun Bende'de oluşmaya başladı daha önceki arkadaşlardada olmuştu ve bu sorun son 1 haftada daha çok göz önüne gelmeye başladı gittikçede sorun ilermeye devam ediyor gibi bende son AMD ekran kartı güncellemesinden sonra bu sorunu yaşamaya başladım ekran kartında monitorde bir problem yok geçici donmalar ve ekranda gidip gelmeler oluyor şu an Windows Update yaptım gittiğini düşünüyorum eğer devam ederse yüksek ihtimalle son güncellemeyle alakalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı