RX 6700XT'den gelen cızırtı sesi

• Konuyu başlatan bkuluk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 687
Nasıl oluyor bilmiyorum ama ekran kartı tam yükte 185W güç tüketiyor. O yüzden pek sorun etmedim. Ve bu cızırtı sesi yüksek FPS'lerde oluyor genel olarak. Bir oyunun menüsünde 400 FPS alıyorsam duyabiliyorum ama mesela 240 sabitlersem FPS'i böyle bir ses duyamıyorum. Konuyu açmamın üstünden 1.5 ay geçti, şu anlık her şey yolunda. Ses çok önemli ölçüde azaldı nasıl oldu bilmiyorum ama dediğim gibi FPS ne kadar yüksek olursa o kadar ses duyuyorum. Oyunlarda genelde dikey senkronizasyon açtığım için 165FPS sabit alıyorum. Fazla bir ses duymuyorum. Ekran kartım nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde aşırı düşük watt da çalıştığı için sorun olmuyor.

Ekran kartınız aşırı düşük Watt'ta çalışmıyor ben düzgün UV yaptığım sıra benimki 140-150W tüketiyordu. Sizin ayarlar varsayılandadır orada daha yüksek güç çekmesi gerekbilir yalnız belki PSU'nuz yetmiyor ama bir zarar da vermiyordur o güçle idare ettiği için. Ancient gameplays RX 6700 XT UV OC yaz çıkan videoyu izle o türden bir ayar yap asıl sana lazım o, PSU'n tavsiye edilenden düşük 650W yazıyor AMD sitesinde.

Evet o ses genelde oyun menülerinde oluyor. Bir sıkıntı değil oyun içinde o cızırtıları almazsınız.
Coilwhine her yerde alınabilir oyun olduğu sürece, valorant menüsünde de alabilirsin forza 4 menüsünde de, normal bişey olduğunu bilirsiniz ama menülerde de alınabilir yani onu söylemek istedim sonra menüde cw çıkaran kartı olan birini yanlış yönlendirmeyelim.

Ekran kartınız aşırı düşük Watt'ta çalışmıyor ben düzgün UV yaptığım sıra benimki 140-150W tüketiyordu. Sizin ayarlar varsayılandadır orada daha yüksek güç çekmesi gerekbilir yalnız belki PSU'nuz yetmiyor ama bir zarar da vermiyordur o güçle idare ettiği için. Ancient gameplays RX 6700 XT UV OC yaz çıkan videoyu izle o türden bir ayar yap asıl sana lazım O, PSU'n tavsiye edilenden düşük 650W yazıyor AMD sitesinde.

Coilwhine her yerde alınabilir oyun olduğu sürece, Valorant menüsünde de alabilirsin Forza 4 menüsünde de, normal bir şey olduğunu bilirsiniz ama menülerde de alınabilir yani onu söylemek istedim sonra menüde cw çıkaran kartı olan birini yanlış yönlendirmeyelim.

Yakında yeni bir CPU almayı düşünüyorum, o ara 700W Gold PSU da alacağım, teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı