RX 6750 XT vs RX 6800 XT vs RTX 3060 Ti vs RTX 3070

Bütçe
18000
Ben de 5700 XT mi 4800 TL'ye satıyordum az daha, tam fiyatlar artmadan önce. O zaman madencilik popülerleşmeye başlamıştı. Bir sürü kişi mesaj attı ben de şüphelendim satmadım. Birkaç gün sonra fiyatlar artmaya başladı, iyi ki satmamışım dedim o ara.

Yalnız siz de biraz geç kalmışsınız sanki satmak için. Evet o 4800 TL'ye vereceğiniz dönemde satılmazdı zaten ama geçen yaz 5700 XT'sini verip üzerine para alarak 6700 XT ile takaslayan çok kişi oldu, o dönem çok idealdi. Şimdi 5700 XT ile 6700 XT'yi kafa kafaya yapmak bir hayli zor, bir de 5700 XT satmak istediğinizde çoğu kişi mining çıkması gözüyle bakacak. Umarım iyi bir fiyata satabilirsiniz.

Yalnız siz de biraz geç kalmışsınız sanki satmak için. Evet o 4800 TL'ye vereceğiniz dönemde satılmazdı zaten ama geçen yaz 5700 XT'sini verip üzerine para alarak 6700 XT ile takaslayan çok kişi oldu, o dönem çok idealdi. Şimdi 5700 XT ile 6700 XT'yi kafa kafaya yapmak bir hayli zor, bir de 5700 XT satmak istediğinizde çoğu kişi mining çıkması gözüyle bakacak. Umarım iyi bir fiyata satabilirsiniz.

Evet maalesef. Ama satabilirsem farkını verip alacağım bir kart bakalım hayırlısı.

AMD ekran kartı kullanıyor musunuz? Hiç çökme sorunu yaşadınız mı?
Ben sapphire rx570 8gb modelini ve sapphire rx 570 4gb modelini 3 sene kullandim hiç çökme sorunu ile karşılaşmadım. Ama şuan sapphire rx590 se kullanıyorum ve çökme sorunu var. Frekansını bir tık kısıp kullanıyorum ve hiç sorun cikarmiyo yani biraz şans işi. 6000 serisinde çok nadir wattman hatası alan varmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı