RX 6800 XT sistemde cool whine oluyor

magalegule

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU:Ryzen 5 5600 GPU:RX 6800 XT MERCURY MOTHERBOARD:ASUS PRİME B550-MK RAM:2x8 D41 TUF ALLIANCE RGB 3200 MHZ PSU:FSP HYDRO GSM LİTE PRO 750 WAT 80+GOLD SIVI SOĞUTUCU:GAMEPOWER SKADİ 240 ARGB
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba yuksek FPS'lere cıkınca bu ses gelıyor ekran kartımda herkeste mi böyle? Gencer Gaming'ten hazır sıstem olarak aldım bu sıstemı. Ne yapmam lazım yardım olur musunuz?

İadeden başka şansınız yok.

Değişimde yapılamaz o halde böyle kullansam herhangi bir sıkıntı olur mu sistem işi çok iyi görüyor çünkü.

Genelde kartlarda böyle sorunlar görünüyor ıade'ye verin fakat büyük ihtimal bir sorun yok diye geri göndereceklerdir. Bir arkadaşta 3080'ini için aynı konuyu açmıştı iade kabul etmemiş sanırım.

Coil Whine'ın ses dışında başka bir etkisi yoktur. Kullanmaya devam edebilirsin. Bu kartların çoğunda CW var. Değişim veya iade ile uğraşma derim aşırı sesli değilse.

Bende çok araştırdım, soruşturdum. Çözümü yok maalesef. Garantiye gitse bile geri göndermeleri yüksekmiş.

Ve öyle bir şey olsa bile yeni gelecek kartta da aynı sorun olma ihtimali var.

İade etmeye gerek yok, bir başka kartta coil whine olmayacak diye bir şey söylenemez. Rahatsız etmiyorsa kullanın derim.
Coil Whine'ın ses dışında başka bir etkisi yoktur. Kullanmaya devam edebilirsin. Bu kartların çoğunda CW var. Değişim veya iade ile uğraşma derim aşırı sesli değilse.
Kronik problem demekki.Ses rahatsız edıyor ama bazen bıraz yapıp duruyor neyse boyle kullanıcaz artık değerli yorumlarınız için teşekkür ederim
Genelde kartlarda böyle sorunlar görünüyor ıade'ye verin fakat büyük ihtimal bir sorun yok diye geri göndereceklerdir. Bir arkadaşta 3080'ini için aynı konuyu açmıştı iade kabul etmemiş sanırım.

İleride daha da artıyor diye biliyorum önceden RX 590 kartımda aynı sorun vardı dediğim gibi iade bunun bir sorun olmadığını söylemişti çok rahatsız etmiyorsa bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı