RX 6800'den 3070'e geçiş

Emir3533

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen hafta RX 6800 siparişi verdim her neyse iyi güzel geldi taktım oynamaya başladım bu arada sadece CS2 oynuyorum her şey iyi güzel 500 600 FPS'leri görüyor ama bir iki maç attıktan sonra FPS 200'e düşüyor ve bilgisayarı kapatıp açmadığım sürece tekrar düzelmiyor sanırsam AMD'nin CS2 üzerinde Update sorunları var çünkü NVIDIA kullanan arkadaşımda böyle bir FPS kaybı olmuyor ben de bunu iade edeceğim ve yerine 3070 alacağım biraz araştırdım aynı fiyata bu modeli buldum sizin önerileriniz nelerdir? Bir de N11 de sıkıntı yaşar mıyım? Daha önce buradan hiç alım yapmadım. Gıgabyte RTX3070 Eagle Oc 8 GB 256 Bit GDDR6 Pcı-e 4.0 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun peşine düşmek lazım bence absürt biraz çünkü. Kart değiştirmek yerine ona bakmak daha mantıklı. 6800 kötü bir kart değil ve alternatifi 3070 kesinlikle değil.

Sorunun peşine düşmek lazım bence absürt biraz çünkü. Kart değiştirmek yerine ona bakmak daha mantıklı. 6800 kötü bir kart değil ve alternatifi 3070 kesinlikle değil.

Sorunun peşine düştüm zaten donanımsal olarak bir sorun yok CS2 ile AMD'nin bir sorunu var sadece ben değil RX 6700 kullanan arkadaşlarımda benimle aynı sorunu yaşıyor bu AMD'nin sorunu karta sözüm yok kart performans konusunda iyi lakin dediğim gibi diğer tarafta zayıflar biliyorum 3070 dengi olmadığını bunca zaman 1050 Ti kullandım bir kere sorun yaşamadım NVIDIA bu yüzden seviyorum.

Sorunun peşine düştüm zaten donanımsal olarak bir sorun yok CS2 ile AMD'nin bir sorunu var sadece ben değil RX 6700 kullanan arkadaşlarımda benimle aynı sorunu yaşıyor bu AMD'nin sorunu karta sözüm yok kart performans konusunda iyi lakin dediğim gibi diğer tarafta zayıflar biliyorum 3070 dengi olmadığını bunca zaman 1050 Ti kullandım bir kere sorun yaşamadım NVIDIA bu yüzden seviyorum.

Sorun düzeltilmez beklemem diyorsanız 4000 serisi bakın derim. 4060ti, zorlarım derseniz 4070. Ya da 7800 Xt. Bunda da dediğiniz cs sorunu var mıdır bilmiyorum ama.

Sıfır alma gibi bir hataya düşme hocam bence o kartı, 2.elden 3080 falan bak en aşagı geçiş yapacaksan.

2. el beni yorar hocam ya Afyon'da yaşıyorum buralarda bulamam o tarz şeyler diğer şehirlere de gidip bakmak gerekecek uzun iş yani. Elimdeki bütçe 15k belki 1 2 daha koyabilirim ama 3070 dışında bir şey alamıyorum evet 6800X in altında bir kart olduğunu biliyorum ama ben sorun yaşamak istemiyorum kartı alalı 1 hafta oldu elimde Zowie BenQ XL2546 var AMD onunla uyumlu olmadığı için bazı çözünürlükler yok 1440'lar yok 1280 960 bile yok en basitinden yani bunlarla uğraşmak istemediğimden böyle bir konu açtım.

Sorun düzeltilmez beklemem diyorsanız 4000 serisi bakın derim. 4060 Ti, zorlarım derseniz 4070. ya da 7800 XT. Bunda da dediğiniz CS sorunu var mıdır bilmiyorum ama.

AMD'nin CS ile genel bir sorunu var Reddit için de araştırma yaptım AMD ekran kartı kullanan insanların çoğu bu durumu konuşuyor ama mesela PUBG gibi bir oyunda falan sıkıntısı yok sadece CS2 oynayan birisi olmasam bu kartı asla bırakmam ama 1 sene CS için profesyonel deneyeceğim o yüzden bunun için uğraşıyorum.

2. el beni yorar hocam ya Afyon'da yaşıyorum buralarda bulamam o tarz şeyler diğer şehirlere de gidip bakmak gerekecek uzun iş yani. Elimdeki bütçe 15k belki 1 2 daha koyabilirim ama 3070 dışında bir şey alamıyorum evet 6800X in altında bir kart olduğunu biliyorum ama ben sorun yaşamak istemiyorum kartı alalı 1 hafta oldu elimde Zowie BenQ XL2546 var AMD onunla uyumlu olmadığı için bazı çözünürlükler yok 1440'lar yok 1280 960 bile yok en basitinden yani bunlarla uğraşmak istemediğimden böyle bir konu açtım.

AMD'nin CS ile genel bir sorunu var Reddit için de araştırma yaptım AMD ekran kartı kullanan insanların çoğu bu durumu konuşuyor ama mesela PUBG gibi bir oyunda falan sıkıntısı yok sadece CS2 oynayan birisi olmasam bu kartı asla bırakmam ama 1 sene CS için profesyonel deneyeceğim o yüzden bunun için uğraşıyorum.

Şans işi biraz sanırım. 6600 ile sıkıntısız oynayan var çevremde. Amd istemiyorsanız 4060ti 4070 bakın dediğim gibi.

Yani ben CS 2'de 2k'da 220 ile 280 arasında FPS alıyorum. Ekran kartı XFX RX 6800 Speedster Swft 319

Yeni konular

Geri
Yukarı