RX 6800'den 3070'e geçiş

Ben 1080p 500 600 FPS alıyorum ona lafım yok ama 1 2 maç attıktan sonra FPS 200'e sabitleniyor sonra üstüne çıkmıyor bilgisayarı kapatıp açmam gerekiyor.
Belki ekran kartında sıkıntı vardır ?
Üretimden kaynaklı bir sıkıntı...

Belki ekran kartında sıkıntı vardır?
Üretimden kaynaklı bir sıkıntı...

Evet o da olabilir ben de çok anlayan birisi değilim ki sadece bütün stres testlerini yaptım sağlık durumlarına baktım bütün parçaların hepsi normal e öyle olunca donanımsal olarak düşünmedim kaldı ki diğer oyunlarda böyle bir sorun yaşamıyorum sadece CS'de.

6700XT ile CS2 oynuyorum ve hiç öyle bir sorun yaşamıyorum. Eğer sorun AMD ile alakalı olsa bende de olurdu.

Anladım hocam teknoloji biraz da şans işi belki ben de vardır bir sorun.

3070 0 alınacak bir kart değil. İlla NVIDIA geçiş yapacaksanız 4060 Ti alın. CS:GO 2 için yeter de artar bir kart üstüne de sıkıntı yaşamazsınız.

Hocam 4060 Ti hangi markasını önerirsiniz.

H
Evet o da olabilir ben de çok anlayan birisi değilim ki sadece bütün stres testlerini yaptım sağlık durumlarına baktım bütün parçaların hepsi normal e öyle olunca donanımsal olarak düşünmedim kaldı ki diğer oyunlarda böyle bir sorun yaşamıyorum sadece CS'de.

Anladım hocam teknoloji biraz da şans işi belki ben de vardır bir sorun.

Hocam 4060 Ti hangi markasını önerirsiniz.
Hangisi ucuzsa o. 4060ti gibi bir modelde o kadar parça kalitesine sahip bir model almana gerek yok. F/P hangisi ise yani en ucuzu hangisiyse o an onu al.

Geri
Yukarı