Elektronik RX 6900 XT 14300TL

Fiyata göre muhteşem performans sunan bir kart bu fiyatta 3070 var şaka gibi nvidia firmasını çok sevsemde amd fiyat konusunda hırsızın bile çalıp satmayacağı bir fiyattan satıyor

xfx kartlarda sorun yaşayanlar var yorumlarda öyle diyor. Bir kaç kişide bozuk çıkmış. İmkanım olsa hem bu sebepten hemde amd'nin kendine çeki düzen vereceği zamana kadar kesinlikle rtx alırım. (şu an amd kullanıyorum.)

Sorun yaşayan kullanıcılar seyrek. Kaldı ki çözümü olmayan bir sorunu yok. Ha bulamadık mı çözümünü, THH ardından paramızı kovalayacağız. Yerden toplamıyoruz paramızı ama kimse kusura bakmasın NVIDIA fiyat dayatmasını kırabilecek tek şirkette AMD. Türk Telekom'un kendi altyapısını dayatması gibi, bu sistemde de tekelleşme olmaması adına her şeyi alıp denemekte fayda var. Denerken haklarını bilmek çok önemli. Zamanında Gamepower ve Rampage marka ürünler aldığımda da insanlar yere vura vura gömüyordu 3 sene geçti hepsi canavar gibi. Bence insanların önce kafada ki algıyı kırması gerekiyor. Bir ürünü kullanan 1. şahıstan duymadığım takdirde o sadece bir düşüncedir benim için. Geçerliliğini değerlendiririm.

Sorun yaşayan kullanıcılar seyrek. Kaldı ki çözümü olmayan bir sorunu yok. Ha bulamadık mı çözümünü, THH ardından paramızı kovalayacağız. Yerden toplamıyoruz paramızı ama kimse kusura bakmasın NVIDIA fiyat dayatmasını kırabilecek tek şirkette AMD. Türk Telekom'un kendi altyapısını dayatması gibi, bu sistemde de tekelleşme olmaması adına her şeyi alıp denemekte fayda var. Denerken haklarını bilmek çok önemli. Zamanında Gamepower ve Rampage marka ürünler aldığımda da insanlar yere vura vura gömüyordu 3 sene geçti hepsi canavar gibi. Bence insanların önce kafada ki algıyı kırması gerekiyor. Bir ürünü kullanan 1. şahıstan duymadığım takdirde o sadece bir düşüncedir benim için. Geçerliliğini değerlendiririm.
İdeolojisi tüketimini etkileyen bir örnek vatandaş. Rampage, Gamebooster dünya markası oldu mu bilemem ancak, ithalatçılarının ne mal sattıklarını bilmedikleri, specs sorduğunda yanıt veremedikleri markayı tercih etmem. Size nacizane tavsiyem, yerli malı savunun saygı duyarım, dış borç için ucuza kaçıyorum deyin yine aynı. Ancak 2 Amerikan malı arasında taraf olduğunuzu unutmayın. Alanın keyfi, osuruğu neye eserse oraya yellensin. Hiç umrumda olmaz.

Tamamen cebime göre hareket etme taraftarıyım. Kesinlikle marka takıntım yok. Vereceğim paraya alabileceğim en iyi ürünü almaya çalışırım.
1 ürünün iyisini, fiyakalısını yada markalısını yaparsın fazla para istersin. Diğeri daha başarısızdır, markasızdır veya tutulmaz o sebeple az paraya razı olur. Bu rekabetle ilgilidir. Genelin yönelimi, algısı pahalı olanda olması da gayet normaldir. Belki de bunu kırması gerekenin sen değil o iyi dediğin firmalara ait sorumluluk olduğunun farkında olmalısın. Belki daha çok fiyat kırarak, belki de oluşmuş algıyı kıracak daha başarılı ürünler sunarak. Bedavaya çalışmayın. Kendi fikrince ya alırsın ya almazsın.

Rx 6900 , 3080 gibi üst seviye karlarla, orta seviye işlemcilerle ryzen 3600 gibi 1080p monitörde darboğaz olacağı kesin ancak 75 hz monitor kullanıyorum. Fps'in 75 in altına düşme olasılığı var mıdır,herhangi bir oyunda? Sistemimde 16 gb ram bulunmaktadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı