RX 7600 ve R5 5500 sistem CS2'de anlık takılmalar oluyor

Shanks0

Kilopat
Daha fazla  
CS2'de anlık takılmalar oluyor. Başkalarının gözünden bakınca da takılıyor. Serbest dolaşırken sorun yok.
İşlemci: Ryzen 5500. Ekran kartı: RX 7600.

Selam ram durumu nedir?
nvidia ayarlarından performans aldın mı?
driverların güncel mi, windows update ve bios güncellemeleri tamam mı?
Güncellemeler tamam. Ram durumunda da sıkıntı yok. Başka oyunlarda problem yok, ping de 55-60 arası oluyor. Zaten cs içinde de tek dolanırken takılma olmuyor ama başka oyuncu varsa yanında onlar takılıyor görünüyor.

Kanka aynı işlemciye sahibiz, işlemciden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bende de R5 5500 ve 6600 var silah yarışı ve ölüm maçında deli gibi takılmalar oluyor FPS düşüyor. Normal rütbelilerde ise ateş edince takılmalar oluyor ping bende de sabit 55. aynı seninki gibi diğer oyunlarda bir problemim yok. Ayrıca konudan bağımsız çok da takma diğer oyunlara yönel bugün kasa için bir gireyim dedim ilk defa bu kadar net hileye denk geldim Video'ya aldım. CS2 cidden kötü kanka hem optimizasyon hem de hile konusunda dayanılmaz durumunda şu an sadece kasa için girilir. İşin komik tarafı 2 defa aynı hile karşıma geldi yani şikayet ettikten sonra eskisinden daha hızlı bir sistem olacak filan dediler ''HİKAYE'' 1 saat arayla 2 defa aynı hileci geldi.

Sene olacak belkide oldu oyun çıkalı hala bir optimizasyon yok.

Kanka aynı işlemciye sahibiz, işlemciden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bende de R5 5500 ve 6600 var silah yarışı ve ölüm maçında deli gibi takılmalar oluyor FPS düşüyor. Normal rütbelilerde ise ateş edince takılmalar oluyor ping bende de sabit 55. aynı seninki gibi diğer oyunlarda bir problemim yok. Ayrıca konudan bağımsız çok da takma diğer oyunlara yönel bugün kasa için bir gireyim dedim ilk defa bu kadar net hileye denk geldim Video'ya aldım. CS2 cidden kötü kanka hem optimizasyon hem de hile konusunda dayanılmaz durumunda şu an sadece kasa için girilir. İşin komik tarafı 2 defa aynı hile karşıma geldi yani şikayet ettikten sonra eskisinden daha hızlı bir sistem olacak filan dediler "hikaye" 1 saat arayla 2 defa aynı hileci geldi.

Optimizasyon ile alakalı olduğunu düşünmüyorum diğer türlü hile ve oyunun durumu konusunda haklısınız.

CS2'de anlık takılmalar oluyor. Başkalarının gözünden bakınca da takılıyor. Serbest dolaşırken sorun yok.
İşlemci: Ryzen 5500. ekran kartı: RX 7600.

V-Sync açmayı denedin mi?

Optimizasyon ile alakalı olduğunu düşünmüyorum diğer türlü hile ve oyunun durumu konusunda haklısınız.

V-Sync açmayı denedin mi?

Hocam aynı işlemciye sahibim özellikle ateş ederken FPS düşüyor 220'den 150'ye düşüyor ya da ani droplar giriyor bazen saliselik geri düzeliyor sadece CS'de olan bir durum bu benim sistemimde çoğu çözüm yolunu denedim fakat bir sonuca varamadım zaten oyun da sağ olsun soğuttu beni.

Ben işlemci kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum.

Benim işlemcim oyun için yeterli olmasına rağmen(FPS drop olmamasına rağmen) takılmalar yaşıyordum. FPS 400'ün altına düşmese bile oyun takılıyordu. Eğer FPS'niz düşmemesine rağmen takılma yaşıyorsanız DXCache klasörünü temizleyin, bilgisayarı yeniden başlatın. Bu çok görülen bir sıkıntıymış CS2 Stuttering diye aratarak bulabilirsiniz.
Temizlemeniz gereken klasör:
%USERPROFILE%\AppData\LocalLow\NVIDIA\PerDriverVersion\DXCache

Yeni konular

Geri
Yukarı