RX 7700 XT alınır mı?

Tekrar eden bir sorun yok. Kartları düzgün ve güzel bir şekilde kullanırsanız, sorun yok.

Bazıları kartı iyi kullanmadığı için sorun yaşıyor ve hemen firmaya laf atıyor. AMD bu yüzden çok karalandı. Ben 1 yıldır en ufak bir sorun yaşamadım. NVIDIA'ya da hiçbir zaman geçmeyeceğim. Çünkü 5000 çıkınca 4000 serisi çöp olacak.

Bazıları kartı iyi kullanmadığı için sorun yaşıyor ve hemen firmaya laf atıyor. AMD bu yüzden çok karalandı. Ben 1 yıldır en ufak bir sorun yaşamadım. NVIDIA'ya da hiçbir zaman geçmeyeceğim. Çünkü 5000 çıkınca 4000 serisi çöp olacak.

Evet, alınan bir ürünü kullanmayı bilmek çok önemli. Bilinçli olmak lazım bu konuda. Şirketler kendilerini oldukça geliştirdi zaten. Ne AMD 7- 8 yıl önceki gibi ne de NVIDIA. Artık F/P odaklı ürünler almak lazım. Belirli bir noktaya zaten gelindi. 5000 serisi ise gerçekten yeni nesil olacak gibi duruyor. Getireceği çok fazla yenilik olacak. Seneye bu zamanlarda 5090 tanıtılır diye düşünüyorum.

Not: Bende sorun yaşamıyorum.

Hocam bu sadece Türkiye için geçerli bir durum yabancı ülkelerde AMD'yi takmıyorlar bile . Yabancı bir arkadaşım var ve kafası şöyle ben AMD alıcağıma gidip 40 dolar daha verip NVDIA alırım daha iyi diyor bana ve onların tarafından bakılıncada oldukça mantıklı bir davranış adam ufacık paradan (onlara göre) ekstradan daha iyi yayın desteği, RT performansı, Render gibi faktörlerden yararlanmak ister ee sonuçta adamlar 500-600 dolara RTX 4070 alıyorlar biz ise canımızı ortaya koyuyoruz Gpu almak için . 5000 serisi çıkınca 4000 serisi çöp olucak demek acayip yanlış bir ifade bence.

Hocam bu sadece Türkiye için geçerli bir durum yabancı ülkelerde AMD'yi takmıyorlar bile. Yabancı bir arkadaşım var ve kafası şöyle ben AMD alıcağıma gidip 40 dolar daha verip NVIDIA alırım daha iyi diyor bana ve onların tarafından bakılınca da oldukça mantıklı bir davranış adam ufacık paradan (onlara göre) ekstradan daha iyi yayın desteği, RT performansı, render gibi faktörlerden yararlanmak ister ee sonuçta adamlar 500-600 dolara RTX 4070 alıyorlar biz ise canımızı ortaya koyuyoruz GPU almak için. 5000 serisi çıkınca 4000 serisi çöp olacak demek acayip yanlış bir ifade bence.

3000 serisinin çöp olduğu gibi, 4000 seriside çöp olacak. Çöp olacak dediğim destek kesilecek. Yabancılar tabii ki NVIDIA tercih eder pazarlaması daha iyi çünkü, AMD iyi bir pazarlama yapsın görürüz o zaman.

De miyim de miyim diyorum ama olmadi. AMD değil pazarlama poposuyla kuş yakalasa NVIDIA ile yarışamaz artık. (yarışmak istemiyorda olabilir) ayrıca bu son nesil kartlarda artık gösteriyor ki danışıklı dovus var adeta. Bizim AKP ve CHP gibiler. NVIDIA artık üst liglerde iş dünyasının vazgecilmezi ve tekeli konumunda, şirket değeri pandemiden bu yana 5-6 katına çıkti. Biz oyuncular onlar için ikinci plandayiz artik. AMD ise oyun konsolları Game dackler falan orada kurdu duzenini ve NVIDIA bulasmiyor. AMD ise çıkardığı GPU'larda NVIDIA'nin arkasından gelmeyi bilerek tercih ediyor dupe düz. Bu sene isteselerdi 4090'a rakip cikarabilirlerdi ve hatta bütün seride daha iyi kartları daha uygun fiyatlara çıkarabilirler di ama yapmadılar neden? Kılıçdaroğlu neden istifa etmiyor? Kafamda deli sorular.😂. Herkes düzenini kurdu rekabet yok artık. Elimize ne vermeyi uygun görürlerse bizde onu alıyoruz hepsi bu. 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı