RX 7700 XT alınır mı?

Skyming5345

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi, RX 7700XT alınır mı? Yoksa o fiyata daha iyi kartlar mevcut mudur? Ağırlıklı olarak Rust ve Valorant oynarım, ara sıra GTA 5 ve RDR2 oynarım. 240 Hz monitörüm var. Bu tarz oyunlar için böyle bir kart gerekli midir, sizce? Düşüncelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi, RX 7700XT alınır mı? Yoksa o fiyata daha iyi kartlar mevcut mudur? Ağırlıklı olarak Rust ve Valorant oynarım, ara sıra GTA 5 ve RDR2 oynarım. 240 Hz monitörüm var. Bu tarz oyunlar için böyle bir kart gerekli midir, sizce? Düşüncelerinizi bekliyorum, teşekkürler.
Evet alınır 2-3 K artırarak 7800 XT alabilirsin ama artıracak paran yoksa işinizi görür. Hangi marka?

Evet alınır 2-3 K artırarak 7800 XT alabilirsin ama artıracak paran yoksa işinizi görür. Hangi marka?
Arttıracak bütçem var. Sadece oynadığım oyunlar için biraz fazla bir kart mı, onu merak ettim. Önceki kartım RX 6600 idi, gayet yeterliydi ama bir problem çıktı kartta, o yüzden bir üst modele geçmeye karar verdim. Sapphire almayı düşünüyorum.

Bütçeniz yeterse 7800 XT daha iyi olur.

Böyle bir fiyata Nvidia almak daha mı mantıklı olur?
7800 XT alacak paranız varsa 4070 alıp geçebilirsiniz. 1080pde çok uzun süre götürür 4070 ama 4070 1080p için fazla şuan. 4060 Ti 8 GB yeterli olur. Yine de sadece oyun oynuyorsanız 7700 XT de gayet mantıklı. DLSS ve FG sayılmazsa 4070 ile aynı hemen hemen.

Yeni konular

Geri
Yukarı