RX 7700 XT için kasa önerisi

Jeswia

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemimde Ryzen 5 5600, G.Skill 2x8GB Ripjaws 3200MHz ve Samsung 1TB 980 NVMe M.2 SSD var. Ben bunlara ek olarak bu ay sonunda RX 7700 XT ekleyeceğim. Ama sıkıntı şu ki kasam Power Boost VK-C013b 500W. Hem ufak, hem PSU 500W. Ben bu donanımların üstüne RX 7700 XT taksam büyük ihtimal kasa kendini imha eder :D o yüzden bana güzel soğutan kaliteli PSU'lu bir kasa önerir misiniz? Bütçe belirtemiyorum ama siz fiyat performans önerirseniz çok iyi olur.

Arkadaşlar sistemimde Ryzen 5 5600, G.Skill 2x8GB Ripjaws 3200MHz ve Samsung 1TB 980 NVMe M.2 SSD var. Ben bunlara ek olarak bu ay sonunda RX 7700 XT ekleyeceğim. Ama sıkıntı şu ki kasam Power Boost VK-C013b 500W. Hem ufak, hem PSU 500W. Ben bu donanımların üstüne RX 7700 XT taksam büyük ihtimal kasa kendini imha eder :D o yüzden bana güzel soğutan kaliteli PSU'lu bir kasa önerir misiniz? Bütçe belirtemiyorum ama siz fiyat performans önerirseniz çok iyi olur.
Xigmatek Anubis olabilir, hem baya büyük hem içindeki psu 650w lık x-power lardan daha güvenilir duruyor. Yinede başka isterseniz bakın tabii.

Bütçe vermedi yapıştırdım.
Kino hocamın bütçe vermeyenlere en pahalı parçayı atmaktan aldığı keyif.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı