RX 7900 XT sisteme 2.500 TL güç kaynağı önerisi

Bütçe
2500
Hocam bunlara da bir göz atın.

Tamamdır bunları da inceleyeceğim teşekkür ederim.

Biraz daha araştırma yaptım ve aşağıdaki güç kaynağını buldum. Oldukça öneriliyor gibi gözüküyor ben de beğendim açıkçası. Anakartım ile uyumlu mudur acaba? CPU güç kablosu, ekran kartı güç kablosu için sorun yaşar mıyım acaba?

Son düzenleme:
Tamamdır bunları da inceleyeceğim teşekkür ederim.

Biraz daha araştırma yaptım ve aşağıdaki güç kaynağını buldum. Oldukça öneriliyor gibi gözüküyor ben de beğendim açıkçası. Anakartım ile uyumlu mudur acaba? CPU güç kablosu, ekran kartı güç kablosu için sorun yaşar mıyım acaba?

Güzel seçim hocam herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Arkadaşlar son birkaç araştırma yapıp kararımı aşağıda belirttiğim 3 seçeneğe bıraktım. High Power güç kaynakları arasındaki fark nedir? Birisinde PCI-e 5.0 12VHPWR isimli bir çıkış var tek fark o ve modüler olması mı? Bunlara ek olarak Gigabyte ekledim aralarına. Sizce bunların arasından hangisini tercih etmeliyim?

Güzel seçim hocam herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Hocam kafamda bir soru işareti oluştu da. Anakartımın fotoğrafından 8+4 pin CPU bağlantısı gözüküyor. High Power GD 750W güç kaynağında ise sadece bir adet 4+4 CPU kablosu gözüküyor. Galiba bu PSU benim için uyumlu değil mi şimdi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı