RX Vega satışları başladı

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD ekran kartı konusunda yanlış yollar izledi. Bundan sonra kimseye Vega önerilmez, kimse de Vega almasın. Green team FTW!

Ben bu olayları anlamadım. Hani nerede sıvı soğutmalı versiyonu? Hani nerede Vega 56? Niye böyle stok sorunları var? Bu kartlar bildiğim kadarıyla 14 Ağustosta çıkmadı mı?

Ben bu olayları anlamadım. Hani nerede sıvı soğutmalı versiyonu? Hani nerede Vega 56? Niye böyle stok sorunları var? Bu kartlar bildiğim kadarıyla 14 Ağustosta çıkmadı mı?
Bu kartlar sadece acil ihtiyacı olanları için bir stok gönderildi. Asıl stok 30 Ağustos tarihinde tüm dünya ülkelerinde eş zamanlı olarak ortaya çıkacak.

Bu kartlar sadece acil ihtiyacı olanları için bir stok gönderildi. Asıl stok 30 Ağustos tarihinde tüm dünya ülkelerinde eş zamanlı olarak ortaya çıkacak.
Çok sağ ol. Aklıma takılan başka konu ise Sapphire'in Custom modelleri ne zaman çıkacak? Bir de acaba 30 Ağustosta çıktığında fiyatı düşer mi ki?

Bu fiyattan kimse almaz 1080 alınır o paraya.
Ben tam AMD fanboyu olduğum için alacağım galiba :)

Çok sağ ol. Aklıma takılan başka konu ise Sapphire'in Custom modelleri ne zaman çıkacak? Bir de acaba 30 Ağustosta çıktığında fiyatı düşer mi ki?

Ben tam AMD fanboyu olduğum için alacağım galiba :)
Öncelikle fiyatların düşmesini şu şekilde bekliyoruz. Eğer piyasaya ekran kartının gelmesi biraz rahatlama sağlar. Ancak buradaki satıcılar hala bunu değerlendirmeye çalışıp fiyatları kısmak istemezler ama rekabetten dolayı fiyat kısmaya çalışırlarsa fiyatlar makul bir seviyeye çekilecektir.

Dosya Ekleri

• AMD-RX-Vega-pricing.jpg
    AMD-RX-Vega-pricing.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 129
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı