RX480 yerine ekran kartı önerisi

Anıl Taşdelen

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kendime sistem topladım ancak rx480'in özel soğutmalı modelini beklediğim için ekran kartını eklemedim sisteme. Ancak öğrendiğim kadarı ile rx480 özel soğutmalı modeller ağustos ayının sonuna doğru alınabilir olacakmiş. Neredeyse bir aydan uzun bir sure ediyor bu ve butun yaz tatilinin bitmesi anlamına geliyor. 1100 liraya kadar rx480 yerine hangi ekran kartını önerirsiniz ? İşlemci i5 6500 skylake.

Beklemem diyorsan düşmesi için ki haklısın.
İkinci el bir GTX980 yada 780ti alabilirsin bence.
Aralarında dağlar kadar fark olucağını sanmıyorum. Çok kasmamak lazım.

GTX 970 almak gibi bir hata yapma. DX 12 desteği daha az, 3.5 GB belleği hızlı, son 0.5 GB'ı yavaş, CW çıkma ihtimalini göz önünde bulundur. Eski teknoloji artık GTX 970. RX 480 alınmalı onun yerine.

GTX 970 almak gibi bir hata yapma. DX 12 desteği daha az, 3.5 GB belleği hızlı, son 0.5 GB'ı yavaş, CW çıkma ihtimalini göz önünde bulundur. Eski teknoloji artık GTX 970. RX 480 alınmalı onun yerine.
GTX 970'e eskimi dedin. Arkadaşım kaç senelik GTX690 ultrada açmadığı oyun yok bu nasıl bir bilgisizlik. Birde çok büyükmüş gibi eski teknoloji demiyor mu yazık.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı