RX 480 yerine alınabilecek ekran kartı önerisi

Anıl_alp232

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler ben bir bilgisayar topladım fakat ekran kartını almaya maddi durumum yetmedi bi terslik çıktı ve ben tüm sistemimi RX 480 ekran kartına odaklı toplamıştım. Bu aralar alabilecek durumum var fakat vatan bilgisayar bana üretiminin bittiğini artık gelmeyeceğini söyledi hiçbir yerde de stok bulamadım ve bilgisayarım ekran kartsız pek bir verim vermiyor. Sizce RX 480 yerine ne alabilirim?
Sistemim :
*İ5 6500 işlemci
*B150m bazooka ekran kartı
*Viewsonic VX2457 Freesync destekli monitör 75hz
*Dark N10 kasa
*8 GB bellek 2133MHz

Sadece istediğim şu RX 480 de yanlış bilmiyorsam 1080p'de her oyunda 60FPS gibi bi değer alabilirim.
Yine önereceğiniz ekran kartından tek beklentim bu 1080p monitörde artık 17 yılın ardından rahat bi oyun deneyimi sürmek darboğaz olmaması için sistem bilgilerini de verdim size güveniyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1060 6 GB modeli ile yarışabilir ama biraz daha yukarı çıkarsanız (büçte olarak) GTX 1070 alın.
anlıyorum fakat o kadar çıkabileceğimi sanmıyorum yani aslında 1500 gibi bir mevla verebilirim. ekran kartı nı almakta çok bekledim 1 yıldır ekran kartsız çalışıyor bilgisayar. hani 1060 almayı düşünüyorum fakat 6 gb modelleri pahalı ve hangi marka almalıyım bir türlü karar kılamadım fiyat farkı oldukça artabiliyor. son sorum ise 570 e ne diyorsunuz ?

1060 alabilirsin.
son sorularımı sizinde cevaplamanızı isterim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı