RX 480 yerine alınabilecek ekran kartı önerisi

Öncelikle korsan kullanmayın, N11'den 50 TL'ye lisans alabilirsin. MSI Afterburner'ı her ekran kartında kullanabilirsin.
Kasanın içinde Gigabyte olunca ne oluyor acaba? Fazladan 20 FPS mi getiriyor, yoksa sadece boşa para mı harcattırıyor?

Yazılım konusunda Gigabyte seçermiş. Gigabyte yazılım konusunda ne kadar özürlü bir marka bilgin var mı? Son sürüm APP Center kurdum. Açılmıyor, hata veriyor. Galax iyi bir markadır. Alabilirsin. Ayrıca fabrika çıkışlı OC ayarından bir sıkıntı gelmez. Zaten milimlik yapıyorlar. Ve bu işi profesyonel kişiler yapıyor. Rahat olabilirsin.

Yazılım konusunda Gigabyte seçermiş. Gigabyte yazılım konusunda ne kadar özürlü bir marka bilgin var mı? Son sürüm APP Center kurdum. Açılmıyor, hata veriyor. Galax iyi bir markadır. Alabilirsin. Ayrıca fabrika çıkışlı OC ayarından bir sıkıntı gelmez. Zaten milimlik yapıyorlar. Ve bu işi profesyonel kişiler yapıyor. Rahat olabilirsin.
çok teşekkür ederim az önce bi konuda yazını gördüm emircan!ın dediğine göre n11 den alınabilirmiş windows 10 pro 64 keyi bazıları orjinal olmadığını söylüyor ama yorumlarda

Garanti de sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyorum ama fazla bir bilgim yok. MSI Afterburner programını kullanabilirsiniz MSI ekran kartına gerek yok ama kendi sitesinden siz yükleme yapmanız lazım. Bu arada korsan Windows 10 desteklemiyoruz sisteminiz veya kişisel bilgileriniz tehlike altındadır. N11'den alınan çoğu keyler orjinaldir. Ben Durmaplay'den aldım gönül rahatlığıyla alınabilir.
Windows 10 Professional Satın Al, PRO | %93 İndirim - DurmaPLAY

Orijinal, için rahat olsun.
Teknobiyotikten galax gtx 1060 EXOC 6gb alacağım sistemimin korsan olmasını bende istemiyorum ama gösterdiğiniz yol sayesinde onuda orijinale çevireceğim şu an tek bir sıkıntım var bunda da yardım ederseniz memnun olurum ben şu an korsan Windows kullanıyorum maalesef ve galiba bilgisayarıma virüs bulaştı format atacağım bilgisayara ardından orijinal key kurup ekran kartımı o zaman takmayı planlıyorum ne yapmalıyım hangi sırayla yapmalıyım ve güvenebilir şekilde nerde format attırıcam ya da ucuza ? Birde şu bilgisayarcıdan demo Windows kurmasını mı istemeliyim orijinale geçmek için ? Ekran kartımı doğru zamanda takıp sistemi Yeni toplamışcasına devam etmek istiyorum sistemimin fotoğrafı aşağıda bu sistemi yaklaşık olarak 1 yıldır ekran kartsız şekilde csgo lol oynayarak kullanıyorum. arada birkaç oyun da denediğim oldu ama fps çok düşük olduğundan sildim ve bu en önemli soru bu sistemin ekran kartsız işlemciye yüklenerek çalışmasıyla şu an kasma ve tarayıcıda siyah ekran sorunlarının başlaması alakalı olabilir mi yani bu süreç bilgisayara zarar vermişmidir ? biliyorum çok soru sordum ama şimdiden teşekkürler tek tek cevaplarsanız çok memnun olurum.

asdeas.png

Teknobiyotikten galax gtx 1060 EXOC 6gb alacağım sistemimin korsan olmasını bende istemiyorum ama gösterdiğiniz yol sayesinde onuda orijinale çevireceğim şu an tek bir sıkıntım var bunda da yardım ederseniz memnun olurum ben şu an korsan Windows kullanıyorum maalesef ve galiba bilgisayarıma virüs bulaştı format atacağım bilgisayara ardından orijinal key kurup ekran kartımı o zaman takmayı planlıyorum ne yapmalıyım hangi sırayla yapmalıyım ve güvenebilir şekilde nerde format attırıcam ya da ucuza ? Birde şu bilgisayarcıdan demo Windows kurmasını mı istemeliyim orijinale geçmek için ? Ekran kartımı doğru zamanda takıp sistemi Yeni toplamışcasına devam etmek istiyorum sistemimin fotoğrafı aşağıda bu sistemi yaklaşık olarak 1 yıldır ekran kartsız şekilde csgo lol oynayarak kullanıyorum. arada birkaç oyun da denediğim oldu ama fps çok düşük olduğundan sildim ve bu en önemli soru bu sistemin ekran kartsız işlemciye yüklenerek çalışmasıyla şu an kasma ve tarayıcıda siyah ekran sorunlarının başlaması alakalı olabilir mi yani bu süreç bilgisayara zarar vermişmidir ? biliyorum çok soru sordum ama şimdiden teşekkürler tek tek cevaplarsanız çok memnun olurum.

Eki Görüntüle 255778
Öncelikle kurulum işlemini sizde yapabilirsiniz çok kolay bir işlem. Windows'un kendi sitesinden son sürüm'ü indirip kurulum anında daha sonra etkinleştir diyerek sürücüleri kurduktan sonra etkinleştirebilirsiniz ürününüzü. Öteki soruların cevabını tam bilmiyorum yanlış yönlendirmek istemem.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı