RX480 yerine ekran kartı önerisi

RX 480 1100TL GTX 970 1300TL bunun neresi saçmalık? Hem daha az para verip daha yüksek peformans veriyor hem yeni teknoloji. Bu saaten sonra GTX 970 alınmaz. Bunu söyleyen sadece ben değilim Recep ve Ali abi forumda hep güncel sistem parçaları tavsiye ediyorlar.

RX 480 1100TL GTX 970 1300TL bunun neresi saçmalık? Hem daha az para verip daha yüksek peformans veriyor hem yeni teknoloji. Bu saaten sonra GTX 970 alınmaz. Bunu söyleyen sadece ben değilim Recep ve Ali abi forumda hep güncel sistem parçaları tavsiye ediyorlar.
Kardeşim anlamadin heralde ikinci el diyorum çok rahat 900 800tl ye bulabilir. Ayriyetten başkalarının yalancisiyim demelisin. Recep çıkıp r7 240 en iyisi dese onumu alacaksın? Biraz mantık.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Görünen o ki size bir şey anlatamıcam. RX 480 4GB modelleride çıkıçak ve onlar 8GB modele göre daha ucuz olucak bunuda unutmamak lazım. Bu yanlış fikirlerinizle başkalarını akıllarını karıştırmayın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı