RX550 sistem alınır mı?

APU sistem alınacaksa Ryzen 5 3400G aşağısına inilmemeli bence. Vega 8 ile Vega 11 arasında ciddi farklar var. Ekran kartı fiyatları uzunca düşmeyecek.

APU sistem alınacaksa Ryzen 5 3400G aşağısına inilmemeli bence. Vega 8 ile Vega 11 arasında ciddi farklar var. Ekran kartı fiyatları uzunca düşmeyecek.

Son attığım ve şu an konudaki sistemlerden hangisini önerirsiniz bütçe kısıtlı ve PC toplama konusunu seneye inşallah yapmayi düşünüyorum suanlik 1 sene goturebilecek bir PC lazım.

Son attığım ve şu an konudaki sistemlerden hangisini önerirsiniz bütçe kısıtlı ve PC toplama konusunu seneye inşallah yapmayi düşünüyorum suanlik 1 sene goturebilecek bir PC lazım.
Hocam ya almayın ya da en kötüsünden benim önerdiğimi alın. Çünkü benim önerdiğimin altındaki sistemlerden alırsanız paranızı çöpe atmış olursunuz.

Hocam düşük bütçeli sistemlerde bakacağın ilk şey anakart soket tipi olmalı: am4 ve lga1200. Çünkü bu soketlere sahip anakartlarla ileride sistemi sıfırdan yapıp çok masraf edinmekten kurtulursun ve sistemi geliştirip güzel performans alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı