RX550 sistem alınır mı?

Hocam aslında şöyle 2600 falan olsa monitörlü 2.el ekran kartlı bir şey toplardık ama ciddi anlamda zor,2.el APU kalıyor geriye.
Hocam haklısınız ama bence ekran kartlı sistem toplamak stok sorunu varken çok mantıklı değil. Gt 710'u 1.500'e satanı gördüm geçen gün.

Hocam haklısınız ama bence ekran kartlı sistem toplamak stok sorunu varken çok mantıklı değil. GT 710'u 1.500'e satanı gördüm geçen gün.

@Aykut Bıçak hocam buna da göz atın, bütçenizi kendinizi sıkıştırmadan yükselttikten sonra böyle bir şey de alabilirsiniz. Monitörün aynısı bende var, 1680x1050 çözünürlükte overclock ile 75 Hz verebiliyor. Tercih sizin.

@Aykut Bıçak hocam buna da göz atın, bütçenizi kendinizi sıkıştırmadan yükselttikten sonra böyle bir şey de alabilirsiniz. Monitörün aynısı bende var, 1680x1050 çözünürlükte overclock ile 75 Hz verebiliyor. Tercih sizin.
Şuan paylaşmış olduğum sistemi 1 sene kadar beni götürebilirmi die almayi düşünüyorum 0 sistem toplarken bütçeyi 5 6 gibi cikaricam.

Bütçeye biraz daha ekleyebiliyorsanız darknight3457'n attığı ekleyemiyorsanız benim attığımı alın. Neden:
Sizin attığınız sistemde 1 yıl sonra:
İşlemci: 1000₺
Anakart: 500₺
Ram: 500₺ (2x8)
Psu: 500₺
Kasa: 500₺
Ssd: 250₺
Ekran kartına kalan: 2750₺

Bizim attığımızda:
Ram: 250₺ (1x8)
Ekran kartına kalan: 5750₺

2750₺'lik ekran kartıyla alacağın performansı ve 5750₺'lik ekran kartıyla alacağın performansı aklına getir. Şimdi neden öyle dediğimizi anladın mı?

Son düzenleme:
Şu an paylaşmış olduğum sistemi 1 sene kadar beni götürebilir mi die almayi düşünüyorum 0 sistem toplarken bütçeyi 5 6 gibi çıkaracağım.

Götürmez, FX işlemciler başınızı ağrıtabilir ve 6 çekirdek yazmış ancak 6 çekirdeğin 3'ü sanal olması gerekiyor, bu nedenle hazırladığım sistem ile monitörü alın, 1 sene içinde öbür sistemden daha çok yüzünüzü güldürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı