RX550 ve GTX750 için işlemci önerisi

Rx 560 almam biraz kesin gibi msı aero ıtx 560 4 gb 450 tl ye alıcam ama kartın arka kısmında lehimlerin bazılarında sanki pasta izi var bir sıkıntı çıkarırmı sizce?
Reballing yapılmış olabilir ama o izlerin ön tarafta olması gerekir genelde. Anlamak tecrübe ister ama göze garip gelen yerleri varsa riske girme bence.

Reballing yapılmış olabilir ama o izlerin ön tarafta olması gerekir genelde. Anlamak tecrübe ister ama göze garip gelen yerleri varsa riske girme bence.
Bu şekilde bu fiyata başka performanslı kart bulamadığım için kaçırmak istemiyorum yeni bir konu açsam bunun hakkında bilgili birisi çıkarmı sizce? Sizi de yoruyorum kusura bakmayın

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200311-141700.png
    Screenshot_20200311-141700.png
    833,9 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_20200311-141715.png
    Screenshot_20200311-141715.png
    1 MB · Görüntüleme: 21
Bu şekilde bu fiyata başka performanslı kart bulamadığım için kaçırmak istemiyorum yeni bir konu açsam bunun hakkında bilgili birisi çıkarmı sizce? Sizi de yoruyorum kusura bakmayın
Bu konularda profesyonel değilim maalesef.
Yeni konu açarsanız muhakkak forumda bilgili biri çıkacaktır.
Genelde ikinci el alım satım yapan arkadaşlar bilirler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı