Çözüldü RX5500XT sistem yesil ekran sonrasi restart

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
Bir video actigimda yesil ekran aliyorum. Yesil ekran sonrasi restart atiyor. Sorun neden olabilir?

Çözüm
Arkadaşlar driverleri kaldırdım aynı sürümü kurdum 3 gün sonra tekrar aynı hatayı verdi. Sorunu buldum ve çözdüm benim HDMI kablosunda sorun varmış onu değiştirince oldu.
Sorun yüksek ihtimalle ekran kartından kaynaklanıyor, en güncel sürücüyü yükleyin. Yüklüyse başka bir sürücü deneyin. O da olmazsa kartınızı servise göndermeyi düşünebilirsiniz.

Düzeldi teşekkürler. Bu driverin olmasının ve diğer driverin olmamasının sebebi nedir ne farkı var?
Bende sorun olmuyor istediğim Driver'i indirip kuruyorum ama bazı kullanıcılarda sorunlara yol açabiliyor sizdeki gibi. Daha stabil çalışıyor diyebiliriz. 'Windows Hardware Quality Labs (WHQL) - Windows Donanım Kalite Labaratuvarları' Türkçesi de.

Arkadaşlar driverleri kaldırdım aynı sürümü kurdum 3 gün sonra tekrar aynı hatayı verdi. Sorunu buldum ve çözdüm benim HDMI kablosunda sorun varmış onu değiştirince oldu.

Çözüm

Geri
Yukarı