Çözüldü RX560 sistemde ETS 2 kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

tahlaci1234

Decapat
Arkadaşlar ben RX560 ekran kartı kullanıyorum fakat ETS 2 de en düşük ayarlarda bile kasmaya başladı PC'yi alalı 1 buçuk sene falan oldu ilk zamanlar en yüksek ayarlarda oynuyordum hiçbir sorun olmuyordu neden şimdi FPS alamıyorum. Arkadaşlarımın sistemleri RX550 8 GB RAM onlarda kasma olmuyoken benim PC RX560 16 GB RAM bende kasma oluyor bilgisi olanlar lütfen yardımcı olursa çok sevinirim.

Arkadaşlar ben RX560 ekran kartı kullanıyorum fakat ETS 2 de en düşük ayarlarda bile kasmaya başladı PC'yi alalı 1 buçuk sene falan oldu ilk zamanlar en yüksek ayarlarda oynuyordum hiçbir sorun olmuyordu neden şimdi FPS alamıyorum. Arkadaşlarımın sistemleri RX550 8 GB RAM onlarda kasma olmuyoken benim PC RX560 16 GB RAM bende kasma oluyor bilgisi olanlar lütfen yardımcı olursa çok sevinirim.
İşlemcinin ve ekran kartının termal macunlarını sil ve kaliteli bir macun sür. Masaüstü için 1 yılda bir termal macun vaktidir.

Sisteminiz nedir?
Driverları güncelleyin güncelse bir önceki ki sürümü kurun.
RX 560 driver konusunda çok sorun yaşayanlar var.

Bilgisayarın her parçasını yazar mısın?

Sisteminiz nedir?
Driverları güncelleyin güncelse bir önceki ki sürümü kurun.
RX 560 driver konusunda çok sorun yaşayanlar var.

Peki nasıl eski driveri geri yükleyeceğim.
İşlemcin nedir sıcaklık değerlerin nedir?
Render bölümü kaç onu 125 yapsan yeterli aynı ekran kartı Forza'yı Ultra ayarlarda oynatıyor.

Oyunda render %100 en az olanı hallende kasıyor.
İşlemcin nedir sıcaklık değerlerin nedir?
Render bölümü kaç onu 125 yapsan yeterli aynı ekran kartı Forza'yı Ultra ayarlarda oynatıyor.

Sıcaklığım 35 dercecede gayet normal oyun içi render 100.
Sıcaklık değerlerin nasıl?

35 derece gayyet normal.
Render bölümünü kurcaladınız mı hocam?
%200-300 F

Bilgisayarın her parçasını yazar mısın?

Anakart: Asrocka320M.
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100.
Ekran kartı: BIOSTAR RX560 4 GB.
RAM: 16 GB Corsair 3000 MHz RAM.
Depolama: 1 TB HDD + 240 GB SSD.

Son düzenleme:

Yeni konular