RX570 4 GB alınır mı?

Hocam başlıkta 570 konuda 580 yazıyor biz hangisinden bahsediyoruz?

Hocam başlıkta 570 konuda 580 yazıyor biz hangisinden bahsediyoruz?
Her halükarda ikisi de alınmaz.
Paranın kaynağınıda söylersen iyi olur@GFYT
Paranı biriktir. Gerçekten bizzat kullanan biri olarak söylüyorum kart sürücüsü 10 günde belki de 15-20 defa çöküyor ve bilgisayarı mecburen güç tuşundan kapatman gerekiyor. VRAM dışı pek artısı yok diyeceğim ki 4 GB modelinden bahsediyorsun. 2K'ye değmez o kart.

Her halükarda ikisi de alınmaz.

Paranı biriktir. Gerçekten bizzat kullanan biri olarak söylüyorum kart sürücüsü 10 günde belki de 15-20 defa çöküyor ve bilgisayarı mecburen güç tuşundan kapatman gerekiyor. VRAM dışı pek artısı yok diyeceğim ki 4 GB modelinden bahsediyorsun. 2K'ye değmez o kart.

Yok ya ben 580i 1600 TL'ye aldım ve gayet de değiyor, ilk aldığımda dandik macun sürmüştüm kartı sabit 84 derece kullanıyordum ona rağmen 1 kez bile driver hatası yaşamadım, sorun kartta değil gibi? 2K gibi bir fiyattan bahsediyoruz ekran kartı alacağım dönem GT 1030 3K falandı param yetmedi 580 aldım bende.

Paranın kaynağınıda söylersen iyi olur@gfyt

Çok uçuk fark yok aralarında söylediği modeller ile biraz daha biriktirip alabilirsin.

Driver hatası yaşamadım, sorun kartta değil gibi?

Sorunun neresinde olduğu belli değil zaten şansa. Tanıdıkta RX550 vardı adamın beli doğrulmadı tek tek sürücü denemekten. Ben aldım kartı 2-3 yıl oluyor 1 kere yemedi hala 2. sistemde takılı sağlam bir şekilde çalışıyor.

Geri
Yukarı